Shemale Seks Lojra

ShemaleSexGames

Shemale Seks Games-Tranny Babes Në Hardcore Gameplay

Nëse ju keni një gjë për babes trans, ju do të duan mbledhjen E Lojrave Seksuale Shemale. Përveç faktit se këto chicks nxehtë me bit tits kanë dicks, ata gjithashtu kanë disa pidhi lagur ngushtë nën ato dicks. Mendoj se mund të themi se ata janë hermafroditë. Sido që t'i quajmë, një gjë është e sigurt. Ata janë të tmerrshëm për disa skenarë të vërtetë të çuditshëm të lojës. Përveç chicks me dicks, kjo faqe është gjithashtu vjen me disa vajza të vërtetë të nxehtë me pussies, të cilët janë duke u ravished nga babes trans e këtyre lojrave. Ju mund të mësoni më shumë rreth kësaj faqe të ndyrë nga rishikimi Ynë I Lojërave Seksuale Shemale më poshtë.

Të Egra Trans Seks Në Shemale Seks Lojra

Seksi në këtë koleksion është mjaft i egër. Lojërat vijnë nga studiot e shumta, dhe ju do të gëzojnë perspektiva të ndryshme në këtë ngërç. Para së gjithash, ka lojëra në të cilat ju do të gëzojnë trans në veprim vajzë. Këto lojëra janë mjaft të egra, që vijnë me blowjobs, deepthroat, dhe një shumë e shpimit pidhi. Por ka edhe trans në lojëra trans, në të cilën chicks brirë me dicks janë të ndyrë karakteret hermafrodite në pidhi e tyre trans, ndërsa jerking off cocks e tyre të mëdha. Ka edhe disa lojëra seksi në grup trans, me treshe shemale dhe goditje bandash të cilat me të vërtetë do t'ju bëjnë sperma në mënyrë të pakontrolluar. Më pëlqen që zhvilluesit e një loje përfituan nga personazhet hermafrodite dhe krijuan një lojë seksi solo në të cilën një vogëlushe po prek pidhin e saj ndërsa thith karin e saj dhe ka një orgazëm squirting ndërsa cumming në gojën e saj. Për mua, ky ishte momenti më i çuditshëm i të gjithë koleksionit. Luaj lojërat dhe na tregoni se cili ishte ngërçi juaj i preferuar.

Personazhet dhe Grafika

Unë tashmë ju kam thënë disa gjëra në lidhje me personazhet në këtë koleksion, por ka shumë karakteristika të tjera që duhet të dini. Për shkak se faqja vjen me tituj të krijuar nga zhvillues të ndryshëm, do të gjeni të gjitha llojet e ndërtimeve të ndryshme në lojë. Ka babes me tits masive dhe gomarë të mëdha, por ju gjithashtu merrni chicks dobët të cilët janë në kërkim si adoleshencë. Ka disa lojëra aventureske në të cilat babes janë Kukudhët, kështu që ata kanë veshë me majë. Një tjetër gjë që më pëlqen në lidhje me këtë koleksion janë sfondet në të cilat po ndodh veprimi. Disa lojëra bëjnë seks në natyrë, në lojëra të tjera ju do të qij në vende të çuditshme si një bibliotekë ose në një stacion policie, por sfondet janë interaktive, që do të thotë se ato nuk janë vetëm një sfond prapa personazheve dhe ju do të jeni në gjendje të lëvizni nëpër to. Lojërat janë ndërtuar NË HTML5, kështu që grafika janë mjaft të habitshme. Disa nga titujt janë nga viti 2015, ndërsa të tjerët janë krejt të rinj, të lançuar në fillim të këtij viti. Kjo është arsyeja pse ju do të vini re një ndryshim të vogël në rezolucion nga loja në lojë. Në përgjithësi, gjithçka është perfekte Për Lojërat Seksuale Femërore. Ju do të luajnë lojra online dhe ata ngarkesës shumë shpejt.

Review Pros

  • Dizajn I Shkëlqyeshëm I Karakterit
  • Disa Lojëra Krejt Të Reja
  • Grafika HTML5

Rishikimi Cons

  • Nuk Shemale Në Njeri Seks

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me ShemaleSeksLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito ShemaleSeksLojra