Narcos XXX

narcosxxx.com

Narcos XXX-Lojë E Shkëlqyer Seksi

Narcos XXX është një nga paroditë më të egra të lojërave seksuale në internet. Rareshtë e rrallë që të marrim një lojë kaq intriguese, me një lojë kaq interesante dhe të larmishme. Zakonisht, paroditë e lojërave pornografike po vënë bast për faktin se adhuruesit e historisë origjinale do të pranojnë gjithçka që i ka personazhet e tyre të preferuar të zhveshur dhe në disa skena seksi të çuditshme. Por ekipi prapa Narcos XXX ka shkuar milje shtesë dhe ka krijuar një lojë që është interesante për të luajtur, në të cilën skenat e seksit vijnë si shpërblime për misionet që do të kaloni. Vë bast se tifozët E Narcos do ta luanin këtë lojë edhe nëse nuk do të ishte për anën erotike të saj. Le të shohim se çfarë e bën atë kaq të mrekullueshëm në Rishikimin Tonë Narcos XXX.

Gameplay

Karakteristika më e mirë e kësaj loje është mënyra se si zhvilluesit kombinuan lojën emocionuese që pasqyron stilin e jetës së një zoti të drogës, me përfitimet seksuale që vijnë me një mënyrë jetese të tillë. Për shembull, loja fillon me personazhin kryesor, Pablo Escobar, duke u ndjekur nga policia në një varkë. Unë nuk dua t'ju jap spoilers, por unë vetëm do t'ju them gameplay përfshin shumë ndjekje, qitje, tradhti dhe arratisje emocionuese. Në fund të çdo misioni, historia shpaloset në mënyrë të tillë që karakteri juaj do të marrë disa veprime. Dhe përveç Pablos, ju gjithashtu do të luani Si Valeria dhe Horatio. Skenat e seksit janë po aq pasionante dhe sensuale sa do të prisnit nga një lojë, veprimi i së cilës zhvillohet në Kolumbi. Nuk është një shumë e karin gjiri, një shumë e gomar duartrokitje dhe madje edhe disa pidhi shuplaka. Kjo sepse në këtë lojë, seksi është më shumë nga sfera e bërjes së dashurisë glamour, sesa veprim i ndyrë pornografik. Të gjithë personazhet që marrin për të bërë atë, kanë një lloj të historisë, e cila u jep atyre një kimi në gameplay që e bën veprimin më intrigues.

Grafika dhe Dizajni

Ajo që më pëlqen në lidhje me këtë lojë është grafika dhe mënyra se si është projektuar gjithçka. Vibrimi i ngjyrave dhe personazheve më kujton këstin e parë Të Mafias. Nga ana tjetër, stili i lojrave ka shumë elementë GTA në të. Shtë një lojë mjaft e madhe, prandaj prisni një kohë më të madhe ngarkimi, veçanërisht nëse doni ta luani në celular. Një tjetër gjë që është jashtëzakonisht e lezetshme kur bëhet fjalë Për Narcos XXX është kolona zanore. Muzika e kësaj loje është jashtë kësaj bote. Nuk e di nëse i kanë shkëputur këngët nga seriali origjinal, sepse nuk jam mirë të kujtoj këngë, por kolona zanore me të vërtetë shton intensitetin e veprimit, duke ju vendosur në atë atmosferë të çmendur Të Amerikës Së Jugut. Të gjitha në të gjitha, nga të gjitha pikëpamjet, kjo lojë shkëmbinj. Ajo merr rekomandimin tim dhe në një sistem vlerësimi me pesë yje, unë do t'i jepja gjashtë. Mund të jetë sepse Më pëlqeu Shumë Narcos Në Netflix. Por ose kështu, duke u përpjekur të jem sa më objektiv, nuk mund të mendoj për një parodi më të mirë të lojërave pornografike.

Review Pros

  • Parodi e frikshme E LOJËS XXX
  • Lojë Komplekse
  • Personazhet Kanë Tension Seksual

Rishikimi Cons

  • Ngarkesa Mjaft Të Ngadalta Në Të Dhënat Celulare

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me NarcosXXX

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito NarcosXXX