Narcos XXX

narcosxxx.com

Наркос ХХХ-Одлична Секс Игра

Наркос ХХХ е една од најлудите секс игри на интернет. Тоа е ретко што добиваме игра која е толку интригантна, со толку интересна и разновидна игра. Обично, пародиите се обложуваат на фактот дека фановите на оригиналната приказна ќе прифатат нешто што ги има своите омилени ликови голи и во некои откачени секс сцени. Но, тимот зад Наркос ХХХ отиде на екстра милја и создаде игра која е интересна да се игра, во која секс сцените доаѓаат како награда за мисиите што ќе ги поминете. Се обложувам дека Навивачите на Наркос би ја играле оваа игра дури и да не беше еротската страна. Ајде да видиме што е она што го прави одличен Во Нашиот Преглед На Наркос ХХХ.

Гејмплејот

Најдобрата карактеристика на оваа игра е начинот на кој програмерите комбинираат возбудлива игра која се одразува на начинот на живот на дрога господ, со сексуални придобивки кои доаѓаат со таков начин на живот. На пример, играта започнува со главниот лик, Пабло Ескобар, гонети од страна на полицијата на брод. Јас не сакам да ви даде спојлери, но јас сум само ќе да ви кажам на игра вклучува многу си поигруваше, снимање, предавства и возбудливо бегства. На крајот од секоја мисија, приказната се одвива на таков начин што вашиот карактер ќе добие некоја акција. И покрај Пабло, ќе играте И Како Валерија и Хорацио. Секс сцените се исто толку страсни и сензуални како што би очекувале од игра чија акција се одвива во Колумбија. Има многу цицање, многу плескање на газови, па дури и лижење пички. Тоа е затоа што во оваа игра, сексот е повеќе од царството на гламур водење љубов, отколку валкана порно акција. Сите ликови кои се да го направи тоа, имаат некој вид на историја, која им дава хемија во игра што го прави акција повеќе интригантна.

Графика И Дизајн

Она што ми се допаѓа за оваа игра е графика и начинот на кој се е дизајниран. Вибрацијата на боите и ликовите ме потсетува на Првата епизода на Мафијата. Од друга страна, стилот на игри има многу ЕЛЕМЕНТИ на ГТА во него. Тоа е прилично голема игра, па очекувајте поголемо време на вчитување, особено ако сакате да ја играте на мобилен. Друга работа која е многу интересна кога станува збор за Наркос ХХХ е саундтракот. Музиката на играта е надвор од овој свет. Не знам дали тие ги искинаа песните од оригиналната серија, бидејќи не сум добар во памтење на песните, но саундтракот навистина додава на интензитетот на акцијата, што ве става во таа луда Јужноамериканска атмосфера. Сите во сите, од сите точки на гледање, оваа игра карпи. Ќе ја добијам мојата препорака и за системот со пет ѕвезди, ќе ти дадам шест. Можеби затоа што многу уживав во Наркос На Нетфликс. Но сепак, обидувајќи се да бидам што е можно пообјективен, не можам да се сетам на подобра пародија на порно играта.

Преглед На Добрите

  • Стативал Ххх Игра Пародија
  • Комплекс Игра
  • Мажите Имаат Сексуална Напнатост

Преглед Лошите Страни

  • Товари Прилично Бавно На Мобилни Податоци

Повеќе Страници Слични На NarcosXXX

Приказ На Повеќе Игри
Посета NarcosXXX