DickDolls

trannystimulation.com

Курдоллс-Страшни Шимејл Симулатор

Постојат многу секс симулатори, и во светот на директно и геј игри. Но, нема доволно игри за да се спојат овие два света. За наша среќа, се појави нова игра која го прави токму тоа. Се вика Дикдолс и е секс симулатор. Но, можеме подобро да го наречеме хермафродит секс симулатор, бидејќи има жешки девојки со големи цицки кои покрај масивните курови имаат и вагини. Како функционира тоа? Па, дизајнерите на играта одлучи да се ослободи од топки на овие ликови, и наместо тоа им даде сочни пички право под нивните курови. Тоа отвора многу можности за откачена игра. Проверете го нашиот преглед за да дознаете се за тоа како функционира оваа игра.

Пилиња со Курови И Пички

Како што споменавме порано, девојките во оваа игра имаат и курови и пички. Но, тоа не е единственото што е важно за нив. Тие се исто така реални, со неверојатни детали за телото. Нивната кожа изгледа толку реално, со испакнатини од гуска, со убави набори и пукнатини во кривите, со убави лица и анатомски точни пропорции. Отидоа толку далеку што им дадоа на куклите некои навистина жешки макети. Сите се виксенс, чии убави форми, големи цицки и задници што скокаат наоколу ќе ве хипнотизираат. Покрај девојките со курови, исто така добивате и редовни девојки, кои се ебени од транс ликовите. Сакам детали за гениталиите на ликовите на оваа игра. Сите од нив се различни, и тие имаат клитс, лабија и винини отвори. Згора на тоа, се навлажнуваат и остануваат пукнати кога ќе им го извадат курот. Реализмот на Дикдоллс ќе ве натера да мислите дека гледате валкана Анимација на Пиксар. Тоа е веројатно најдобрата порно игра некогаш направена и неверојатно е. Ајде да зборуваме за сексот во него.

Секси женска облека

Дикдоллс е една од игрите со најпознатите сензуална, но во исто време, валкан секс во светот на онлајн секс игри. Поголемиот дел од акцијата е помеѓу транс-карактери и обични девојки, кои се доминирани, со пополнети пички, но и со задебелени грла. Исто така, во оваа игра треба да се ужива и транс на транс сексот, и тоа ги користи предностите на пуси-дик дуализмот на ликовите. Секс сцената која најмногу ме импресионираше е онаа соло, во која напалена кукла-дик мастурбира со тоа што си го гали окното додека врвот на нејзиниот кур и е во устата и ја бакнува мократа транс-пичка. Таа има двоен оргазам, прснувајќи на прстите додека исто така клоца во сопствената уста толку многу што спермата и пукна од носот. Тоа е една од оние игри кои ги искористат предностите на слободите понудени од страна на виртуелниот свет и го отсликува некои од најлудите фантазии може да се замисли. Ако имате лош ум, не можете да ја поминете оваа игра. Може да се игра бесплатно, директно во вашиот прелистувач, и тоа ќе ве натера да свршите за неколку минути.

Преглед На Добрите

  • Немирни Секс Сценарија
  • Сцреенсхот За Само-Свршување
  • Неверојатни Детали За Карактерот

Преглед Лошите Страни

  • Игра Е Голем Може Да Се Вчита Бавно

Повеќе Страници Слични На DickDolls

Приказ На Повеќе Игри
Посета DickDolls