Секс Симулатор

sexsimulator.tv

Секс Симулатор – Крајната Фантазија Градител На Интернет

Постојат многу секс симулатори на интернет, но ова е Секс Симулатор, со големи букви. Тоа е крајниот градител на фантазијата. Со многу опции за прилагодување и за ликовите, сексуалните авантури и нивото на интензитет на хардкорност, оваа игра успеа да експлодира во популарност. Тоа е исто така затоа што фантазиите не се ограничени на едноставен секс. Можете да додадете малку возбуда со избирање на сите видови на непослушен сценарија во кои ќе уживате во акцијата. Но она што е најважно, перверзната игра на игра, е најдобрата карактеристика на насловот. Прво на сите, графика се неверојатни и агли на камерата ви даваат најдобар интерактивно искуство, овозможувајќи ви да ги видите сите детали на овие жешки младенците. И второ, сите ваши омилени непослушен свиоци може да се доживее во играта. Модерен наслов со сите карактеристики што ги носат новите хтмл5 игри. Се забавував неколку ноќи, и морам да признаам дека е многу ефикасен во удирањето на таа слатка точка на играчите. Вие сигурно ќе бидат задоволни од неверојатна акција, но пред да одите игра, ајде внимателно да ги разгледаме зошто оваа игра е толку возбудливо во следните ставови На Преглед Секс Симулатор.

Прилагодено Фантазија Градител

Прво на сите, Секс Симулатор има заработено толку многу фанови и играчи, бидејќи на зголемено ниво на прилагодување на располагање во играта. Се започнува со изборот на фантазија која сакате да ја живеете. Можете да играте како маж или како жена. И можете да имате секс или со жена, маж, а исто така и со транс-карактер. Ако изберете жена, исто така ќе имаат три дополнителни опции. Можете да ебете тинејџерка со мало тело и цврст задник, ЗРЕЛА девојка, што е всушност навика со убави криви, или зрел карактер, што е нешто ретко во светот на возрасни игри. Откако ќе ги прилагодите овие работи, предупредување ќе се појави на екранот, овозможувајќи ви да знаете дека некои од сексуалните акти во играта може да бидат вознемирувачки за некои играчи. Тоа е затоа што играта ќе ве однесе низ серија на сценарија и сексуални акти кои може да се добие малку груб на моменти. Јас нема да го пропуштам целиот натпревар. Ќе ти кажам дека има многу хардкор анален во играта, некои ропски искуства, длабоко пушење на лице и многу врисоци.

Карактер Дизајн И Графика

Секс Симулатор е една од најновите игри на пазарот. Започна пред помалку од една година во моментот на пишување на овој преглед, а беше создаден во ХТМЛ5. Графиката е неспоредлива со повеќето симулатори таму. Ликовите се дизајнирани во стилот на Оверчч порно играта. Тоа значи дека тие се супер секси и реални, додека се уште го одржуваат тој изглед на видео-игра. Младенчињата се претенциозни, со криви криви, со слатки лица и детали за телото кои ги прават да изгледаат реални. Така се реализира овој реализам во оваа игра. Не знам дали сте запознаени со чудниот ефект на долината, што ги прави претерано реалистичните ликови од игрите да изгледаат морничаво. Па, затоа реализмот на овие ликови се прави преку физиката на игри и деталите на телото, наместо да се обидува совршено да го имитира човечкиот изглед. И играта физика што го прави младенците изгледа реално, исто така, го прави акција потопло. На пример, ги сакам жешките газови, а цицките на девојките потскокнуваат кога ќе ги прегазат. Ми се допаѓа како им се гледа косата, и како го менуваат изразот на лицето кога ќе им го извадиш курот од пичките и им го забодеш во газот. Имаат пички кои стануваат мокри, газови кои остануваат разнесени кога ќе го извадиш курот, и плачат маскара солзи кога им ги ебеш гркланите. Од дизајнерска и графичка перспектива, Секс Симулатор е доста супериорен во однос на другите игри во лажат.

Технички Аспекти На Секс Симулатор

Секс Симулатор е интернет пребарувач-базирана игра, што значи дека нема да треба да го преземете пред да ја играте. Само да пристапите до линкот на овој преглед и да почне да се забавуваат. Можете да уживате во играта на вашиот компјутер, или на вашиот телефон или таблет, додека имате иос или Андроид уред. Во повеќето случаи, играта товари прилично брзо на компјутер и за максимални перформанси, програмерите се препорачува Хром како главен прелистувач од кој да уживаат во игра. Кога станува збор за мобилни игри, постојат некои играчи кои објавија долго време вчитување, но тоа е затоа што играта е голема и тоа може да потрае некое време да се започне на мобилни податоци. Се додека имате добра врска, не треба да се грижите премногу. Ова е местото каде што опција за преземање на играта ќе ни се најде, но не постои такво нешто на располагање за момент. Кога станува збор за мени, работите се прилично интуитивни. Акциите што можете да ги доживеете во играта се прикажани преку сугестивни икони, има неколку туториал пораки тука и таму и се се игра со глувчето.

Заклучоци за Секс Симулатор

Симулаторот на Секс е одличен од секаква перспектива. Јас се уште мислам дека тие треба да понудат опција за преземање, бидејќи играта е прилично голема и не секој има добра интернет конекција цело време. Но, дури и кога играта се вчитува бавно, чекајќи неколку минути за да се игра сеуште е достоен за тоа. Исто така, играта не е во кој било дијалог, но има топла секс звук Фхс, со стенкање, вреска и плескање звуци. Покрај тоа, во играта нема негативни страни. Секс Симулатор е една од најновите игри и од страна на изгледот на тоа, јас би рекол дека иднината на онлајн возрасни игри се случува да биде одличен. Погледнете ја таа иднина со тоа што ќе играте Секс Симулатор.

Преглед На Добрите

  • Вклучува Зрели И Транс Карактери
  • Хигх Фантазија Прилагодување
  • Реални Движења

Преглед Лошите Страни

  • Може Да Се Вчита Бавно На Мобилни Податоци

Повеќе Страници Слични На СексСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексСимулатор