The Game of Bone

gameofbones.net

Играта На Коските Доби, Но Целосна Непослушен

Постојат многу емисии кои ни даваат непослушен фантазии, но ниту една емисија во историјата на забавата не го имала истиот ефект врз нашите сексуални соништа како Игра на Тронови. Имаше толку многу фан-уметнички приказни и позадини со ликовите во лоши ситуации. Не дека шоуто веќе не ни даде голи ликови во вистинската зделка. И има толку многу порно филмови кои ја истражуваат легендата за Добиената На секси начини. И сега можете дури и може да игра фантазии инспирирани од Игра на Тронови во новиот ххх игра измислен. Се вика Игра На Коски и е една од најдобрите секс игри некогаш направени. Таа има вашите омилени ликови кои се однесуваат како тотал курви, семејство табу фантазии и неверојатни графика. Ајде да видиме што го прави овој наслов толку неверојатен во следните пасуси на оваа нова рецензија.

Ликовите

Се обложувам дека првото нешто на што помислувате кога ќе слушнете за Доби ХХХ игра е во врска со ликовите кои го направиле во играта. Според мене, тие ги избраа најсекси и најсекси ликови во серијата. Зборувам за Денерис Таргериен, Серси Ланистер и мојата лична љубов, Марџори Тајрел. И графика се неспоредлив во светот на возрасни игри. Тоа е игра од новата ГЕНЕРАЦИЈА ХТМЛ5, што значи реални ликови. Тие успеаја да се рекреираат на познатиот младенците толку добро во виртуелниот свет, дека ќе се чувствувате како да сте гледање на оригиналната игра. Покрај згодните девојки, има уште еден познат лик кој си го става курот во пичките. Зборувам за омилениот на сите, Тирион Ланистер. Сега ајде да зборуваме за сите непослушен авантури овие ликови одат преку во Играта На Коските.

Секс Сцени Во Играта На Коските

Секс сцени кои ќе добиете да се доживее игра оваа игра се случува да удар вашиот ум. Најомилена ми е лезбејската тројка во која Денерис, Серсеј и Марџори си ги задоволуваат дупките со лижење газови, јадење пички и допирање. Следно, за интензитетот на сцената, ми се допаѓа уште една тројка, која вклучува семејна табу акција. Тирион и Серсеј Се здружуваат со Марџори во тројка на железниот трон, која доаѓа со страшно двојно пушење и бакнување со сперма. Исто Така Има и банда во која Серсеј им наредува на стражарите од Кралското Одморалиште да и го изебат мозокот и да ја покријат со свежа сперма. И каков вид на порно игра ќе Биде ова ако не ја содржи најпознатата секс сцена во поновата ТЕЛЕВИЗИСКА историја. Зборувам за сцената во која Денерис ја изгубила невиноста со Кал Дрого. И ќе уживате во таа сцена на интерактивен начин. Има уште неколку сцени кои ќе ви ги оставам сами да ги откриете. Сите во сите, тоа е одлична порно игра пародија и можете да го играат во моментов, бесплатно, директно во вашиот прелистувач.

Преглед На Добрите

  • Најдобра Монтажа
  • Гангбанг, Семејство И Лезбејски Сцени
  • Следно-Ген Графика

Преглед Лошите Страни

  • Ликовите Немаат гласовни

Повеќе Страници Слични На TheGameofBone

Приказ На Повеќе Игри
Посета TheGameofBone