The Game of Bone

gameofbones.net

Loja E Kockave-Mori, Por Të Plotë Keq

Ka shumë shfaqje që na japin fantazi të këqija, por asnjë shfaqje në historinë e argëtimit nuk ka pasur të njëjtin efekt mbi ëndrrat tona seksuale sesa Game of Thrones. Kishte kaq shumë histori dhe sfonde të artit tifoz me personazhet në situata të këqija. Jo se shfaqja nuk na dha tashmë personazhe të zhveshur në marrëveshjen reale. Dhe ka kaq shumë parodi filmash porno që eksplorojnë njohuritë E GoT në mënyra seksi. Dhe tani mund të luani edhe fantazitë e frymëzuara nga Game of Thrones në lojën E RE XXX spoof. Quhet Loja E Kockave dhe është një nga paroditë më të mira të lojërave seksuale të bëra ndonjëherë. Ka personazhet tuaj të preferuar që veprojnë si kurva totale, fantazi tabu familjare dhe grafikë të mahnitshme. Le të shohim se çfarë e bën këtë titull kaq të mahnitshëm në paragrafët vijues të këtij rishikimi të ri.

Personazhet

Vë bast se gjëja e parë që mendoni kur dëgjoni PËR një Lojë GoT XXX është në lidhje me personazhet që e bënë atë në lojë. Epo, për mendimin tim, ata zgjodhën personazhet më seksi dhe më seksualë të serialit. Unë jam duke folur Për Daenerys Targaryen, Cersei Lannister dhe personal im got crush, Margaery Tyrell. Dhe grafika është e pakrahasueshme në botën e lojrave për të rritur. Shtë një lojë nga gjenerata E RE HTML5, që do të thotë karaktere realiste. Ata arritën të rikrijojnë babes famshme aq mirë në botën virtuale, që ju do të ndjehen si ju jeni të shikuar lojë origjinale. Përveç vajzave të nxehtë, ka një karakter më të famshëm që merr kar e tij në pussies e tyre. Po flas për të preferuarin E të gjithëve, Tyrion Lannister. Tani le të flasim për të gjitha aventurat keq këto karaktere kalojnë nëpër Në Lojë E Eshtrave.

Skena Seksi Në Lojën E Eshtrave

Skenat e seksit që do të përjetoni duke luajtur këtë lojë do t'ju fryjnë mendjen. My favorite e të gjithë atyre është një treshe lezbike në të cilën Daenerys, Cersei dhe Margaery janë të këndshme vrima e njëri-tjetrit me gomar shuplaka, pidhi hahet dhe prekje. Tjetra, për intensitetin e skenës, më pëlqen një treshe tjetër, ajo që përfshin veprime tabu familjare. Tyrion Dhe Cersei janë bashkuar Nga Margaery në një treshe në fronin e hekurt, e cila vjen me një të tmerrshëm të dyfishtë blowjob dhe sperma kissing. Duke folur për lojën e spermës, ekziston edhe një zhurmë bandash në të cilën Cersei urdhëron disa roje nga Ulja E Mbretit që të heqin trurin e saj dhe ta mbulojnë atë me spermë të freskët. Dhe çfarë lloj loje got porn do të ishte kjo nëse nuk do të shfaqte skenën më të famshme të seksit në historinë E FUNDIT TELEVIZIVE. Po flas për skenën në të cilën Daenerys humbi virgjërinë e Saj Me Khal Drogo. Dhe ju do të merrni për të shijuar atë skenë në një mënyrë interaktive. Ka disa skena të tjera që unë do t'ju lejoj t'i zbuloni vetë. Në përgjithësi, është një parodi e shkëlqyeshme e lojërave pornografike dhe mund ta luani tani, falas, direkt në shfletuesin tuaj.

Review Pros

  • Më Të Mirë Mori Parodi
  • Gangbang , Familje, Dhe Lezbike Skena
  • Grafika E Gjeneratës Së Ardhshme

Rishikimi Cons

  • Personazhet Nuk Kanë zë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TheGameofBone

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TheGameofBone