Lojëra Seksuale Të Dhunshme

violentstimulation.com

Lojëra Seksuale Të Dhunshme – Për Lojtarët Hardcore

Nëse pornografia që shikoni po shfaq seks kryesisht agresiv me zë të lartë, atëherë keni nevojë për një koleksion lojërash që do të përputhet me shijen tuaj në argëtimin e të rriturve. Faqja që mund t'ju ofrojë Që Është Lojëra Seksuale Të Dhunshme. Unë e di se mane duket pak shumë, por më besoni. Ajo sjell disa nga lojërat më të ashpra që interneti mund të ofrojë tani. Dhe të gjithë ata janë falas. Për më tepër, të gjithë ata mund të jenë lojtar në shfletuesin tuaj. Ju do të merrni fantazi të shumta, fetish dhe skenarë, nga simulatorët realistë të seksit deri te lojërat e përbindëshit të egër. Karakteret janë të gjitha të dizajnuara në mënyrë të mahnitshme, në grafikat MË të FUNDIT HTML5 të disponueshme në industri. Këto janë lojëra krejt të reja, të lançuara në dy vitet e fundit, dhe është hera e parë që ato ofrohen të gjitha menjëherë falas. Grab këtë një ofertë lloj dhe të gëzojnë të lojrave të egra. Por firs, lexoni Rishikimin Tonë Të Dhunshëm Të Lojërave Seksuale më poshtë.

Veprimi I Çmendur

Para së gjithash, le të fillojmë me titujt më me këmbë në Tokë. Ka lojëra të bazuara në fantazitë e përbashkëta që kemi të gjithë. Si për shembull, lojë fantazi mësuesi, në të cilën një mësues busty me syze dëshiron që ju të kile e saj të vështirë në gomar në frontin e klasës. Në të njëjtën kohë, faqja vjen me një nga lojërat më të egra treshe në internet, në të cilën do të luani Një Çad i cili ka dy vajza të nxehta dhe me brirë që kënaqin të gjitha nevojat e tij, duke konkurruar në thithjen e karit të tij dhe madje duke pëlqyer asshole e tij, para se ai të heqë dreqin prej tyre. Në lojërat e tjera, veprimi bëhet edhe më i dhunshëm. Ekziston një lojë BDSM në të cilën ju mund të luani si një mjeshtër ose një zonjë dhe qëllimi juaj do të jetë të ndëshkoni disa vajza skllave të pafuqishme në një azil mendor të shkretë. Për shkak se asnjë faqe e përafërt e lojrave nuk do të ishte e plotë pa lojëra përbindësh, Lojërat E Dhunshme Të Seksit vijnë me disa tituj përbindësh në të cilët do të luani si zombie ose alienë, duke ndjekur vajzat dhe duke e detyruar veten mbi to, duke i ndyrë derisa të kuptojnë se në fakt, përbindëshi dhe karin e huaj nuk janë aq të këqija, dhe ata përfundojnë duke shijuar veprimin. Më në fund, nëse doni diçka të çmendur, si thoni për një parodi të lojës xxx, në të cilën Judy Hops, zonja e policisë së lepurit Nga Zootopia po kalëron me tërbim karin tuaj në disa skena të mahnitshme të lojës anale. Pra, ja ku e keni. Seks i ashpër, BDSM, lojëra përbindësh dhe madje edhe disa veprime antro-gëzofi, në një koleksion të dhunshëm të lojrave për të rritur. Le të flasim tani për grafikë.

Grafika dhe Stilet E Lojës Në Lojërat E Dhunshme Seksuale

Koleksioni I Lojërave Seksuale Të Dhunshme nuk përmban tituj ekskluzivë të prodhuar në shtëpi. Në vend të kësaj, ajo vjen me lojëra nga studio të ndryshme. Kjo është arsyeja pse ju do të gjeni mënyra të ndryshme të dizajnit të karakterit dhe lojrave në koleksion. Por të gjitha këto lojëra po vijnë NË HTML5. Loja më e vjetër në koleksion është AJO BDSM që përmenda më lart, madje edhe ajo duket e mahnitshme. Për të mos përmendur që titujt më të rinj, siç është loja me gëzof, duket aq realiste sa do të mendoni se është bërë nga Pixar. Në shumicën e lojërave, personazhet janë vixens klasike, të cilët i pëlqejnë fantazisë mashkullore me gjinj masivë dhe disa gomarë të këndshëm të rrumbullakët. Ka disa tituj që sjellin disa vajza të dobëta të imët në veprimin seksual hardcore. Unë e dua faktin se në shumicën e këtyre lojrave ju mund të shihni vajzat duke u lagur dhe disa prej tyre janë edhe squirting nga të gjitha shpimet përafërt ata janë duke marrë. Shumica e lojërave janë të përqendruara në veprimin seksual, dhe megjithëse ka disa histori në tituj, ju nuk do të merrni për të luajtur ndonjë mision jo-seksual.

Platforma E Lojrave

Të gjitha lojrat e kësaj faqeje mund të luhet vetëm online. Nuk ka asnjë mundësi shkarkimi, kështu që ju mund t'i shijoni ato vetëm kur lidheni me internet. Por nga ana tjetër, ju gjithashtu mund t'i shijoni ato në celular, për sa kohë që keni një pajisje Android ose iOS. Të gjitha lojërat janë falas, por për shkak të kësaj, faqja duhet të shfaqë disa reklama në zonën e anëtarëve. Asgjë që do të bela me përvojën tuaj lojrave pse. Zona e anëtarit është një klasik, me mjete shfletimi, seksione komentesh dhe butona vlerësimi, i cili ofron një përvojë të shkëlqyeshme dhe të sigurt të përdoruesit. Unë do të ju lejojnë të shkoni me një paralajmërim. Lojërat janë mjaft të turpshme në kohë, kështu që sigurohuni që ju keni ju jeni në një humor të pista në kur ju goditi butonin luajnë.

Review Pros

  • Android dhe iOS Gati
  • Lojë Ekstreme Seksi
  • Lojë Mahnitëse Fizikë

Rishikimi Cons

  • Disa Lojëra Vonojnë në iOS

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksualeTëDhunshme

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksualeTëDhunshme