BDSM Sex Simulator

bdsmstimulation.com

Bdsm Simulator-Ndëshkuar Këta Skllevër

Fantazia BDSM është e gjerë dhe ka shumë pornografi në internet që e përshkruajnë atë. Por shikimi i pornografisë mund të jetë një përvojë e njëanshme. Nëse doni të shijoni disa veprime interaktive, janë lojëra pornografike që duhet të provoni. Ata ju japin mundësinë të bëheni mjeshtër dhe të ndëshkoni disa skllevër të pafuqishëm në çfarëdo mënyre që dëshironi. Kur është fjala për lojërat BDSM, unë e di një që do të fryj mendjen tuaj. Quhet lojëra BDSM dhe vjen me disa lloje të lojërave të skllavërisë dhe ndëshkimit që do t'ju japin atë kënaqësi të fuqisë që mund të keni mbi një grua. Fantazia merr kaq shumë forma në këtë lojë saqë guxoj të shkoj aq larg sa të them se është një nga përvojat më të plota të lojrave për të rritur që përfshin BDSM. Ka personalizim, ka të gjitha llojet e fantazive nga erotike në ekstreme dhe mund të luhet direkt në shfletuesin tuaj falas. Është gjithashtu një lojë nga gjenerata e re, që vjen me grafikë mahnitëse dhe fizikë realiste të lojës. Le të hedhim një vështrim më të afërt në të gjitha aspektet e kësaj loje në rishikimin tonë të freskët të lojërave BDSM më poshtë.

Gameplay Intensive

Ajo që më pëlqen më shumë në lidhje me lojërat BDSM është fakti që mbulon nivele të shumta intensiteti. Ju mund të shijoni skena erotike të lojës, në të cilat skllavëria është pak më e lehtë, duke ardhur me goditje, shuplakë dhe seks të ashpër pasionant. Pastaj është pjesa hardcore e lojës, e cila përmban skllavëri, gagging, lojë me ndikim dhe ulëritës. Më në fund, ne kemi lojën ekstreme, e cila përmban disa fantazi vërtet të ndyra, duke përfshirë gagging, skull fucking, shumë ndëshkime të dhimbshme dhe poshtërim të skllevërve të pafuqishëm. Në thelb, ju keni tre ndeshje në një dhe ato janë hartuar në mënyrë të shkëlqyeshme. Çdo entuziast I BDSM do të vlerësojë vërtetësinë e metodave të torturës seksuale të përfshira në lojë. Nëse keni parë BDSM do të njihni shumë prej tyre. Ka kontraksione të çmendura BDSM në të cilat skllevërit janë të lidhur, ka skllavëri të dizajnuar mirë nga e cila në të vërtetë mund të mësoni se si të lidhni një grua, dhe gjithçka ka një lloj vibe magjepsëse për të. Nuk ka kufizime se sa ndëshkim mund të durojnë këta skllevër të nxehtë. Aktet seksuale përfshijnë orgazma të detyruara, futje të çmendura lodrash, veprim gagging deepthroat, gapping anal, dhe ju do të merrni të gjitha llojet e mjeteve BDSM që do t'ju ndihmojnë të mësoni këto vajza që janë shefe.

Personazhet

Para së gjithash, le të flasim për karakterin që do të luani. Që nga fillimi, unë e dua këtë lojë, sepse ajo ju jep mundësinë për të zgjedhur në mes të qenit një mjeshtër apo një mësuese. Kjo do të thotë lojëra BDSM vjen me lezbike femdom BDSM. Sidoqoftë, nuk ka dominim mashkullor, sepse të gjithë skllevërit në lojë janë vajza. Katër skllevër do të jenë në dispozicionin tuaj për t'u përdorur dhe abuzuar. Janë Jenny, Vicky, Susan dhe Kim. Ata janë të gjithë të aftë dhe i mrekullueshëm, me tits mahnitshme dhe butts shtrënguar. Disa janë skinnier dhe disa janë vixens mad me trupat në formë hourglass dhe kthesa sexy. Ata gjithashtu kanë personalitet të ndryshëm. Vicky për shembull është lloji i vajzës slutty që i pëlqen të dënohet, por Susan Nga ana tjetër është babe bukur pafajshëm i cili është i frikësuar kur ju lëshoj zemërimin tuaj mbi të. Grafika e kësaj loje janë të shkëlqyera. Vajzat duken kaq realiste, falë faktit se kjo është një LOJË HTML5. I dua këndet e kamerës, të cilat na japin një pamje të këndshme mbi të gjithë trupin e tyre në çdo kohë. Më pëlqejnë gjithashtu efektet zanore të Stimulimit BDSM. Ndikimi i vozave dhe duarve të rënda në lëkurën e ëmbël të gomarëve të këtyre vajzave bën një tingull realist, britmat janë aq intensive dhe madje ka tingull gagging kur e shtyni karin tuaj në fyt. Në tërësi, një përvojë realiste nga të gjitha pikëpamjet.

Në Fund Të Fundit

Stimulimi BDSM është zgjedhja ime numër një kur dua të jem mjeshtër dhe të ndëshkoj disa vajza virtuale, dhe jam i sigurt se do të jetë edhe e juaja. Unë rekomandoj të luani këtë lojë me kufje të ndezura. Përveç faktit që do t'ju ndihmojë të zhyteni më mirë në veprim, është gjithashtu një ide e mençur, sepse britmat janë realiste dhe njerëzit në ndërtesën tuaj mund të mendojnë se në të vërtetë po torturoni dikë në banesën tuaj. Kur të hyni në lojë, do të duhet t'i jepni një minutë kohë për t'u ngarkuar. Për më tepër, gjithçka është në pikë Me Stimulimin E BDSM. Thjesht futuni në lidhjen tonë dhe shijojeni falas.

Review Pros

  • Ju Bën Të Ndiheni Si Një Mjeshtër
  • Skllevër Të Shumtë Për Të Zgjedhur
  • Lojë Autentike E Skllavërisë

Rishikimi Cons

  • Lojë E Madhe Që Merr Një Minutë Për Të Ngarkuar

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BDSMSexSimulator

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BDSMSexSimulator