BDSM Sex Simulator

bdsmstimulation.com

БДСМ Симулатор – Казнете Ги Овие Робови

БДСМ фантазијата е широка и има многу порно на интернет што ја прикажува. Гледањето порно филмови може да биде уникатно искуство. Ако сакате да уживате во некоја интерактивна акција, тоа се порно игри што треба да ги пробате. Тие ви даваат шанса да станете господар и да казните некои беспомошни робови како што сакате. Кога станува збор за БДСМ игри, знам еден кој ќе го разнесе вашиот ум. Тоа се нарекува БДСМ игри и доаѓа со некои сите видови на ропство и казна игра која ќе ви даде дека задоволството на моќ може да има над една жена. Фантазијата има толку многу форми во оваа игра што се осмелувам да одам дотаму што велам дека тоа е едно од најкомплетните возрасни игри искуства кои вклучуваат БДСМ. Таа има прилагодување, таа има сите видови на фантазии од еротски до екстремни и тоа може да се игра директно во вашиот прелистувач за бесплатно. Тоа е исто така игра од новата генерација, кои доаѓаат со зачудувачки графика и реални игра физика. Ајде внимателно да ги разгледаме сите аспекти на оваа игра во нашиот свеж БДСМ игри преглед подолу.

На Интензивна Игра

Она што најмногу ми се допаѓа КАЈ БДСМ игрите е фактот што опфаќа повеќе нивоа на интензитет. Можете да уживате во еротски игра сцени, во кои ропството е малку полесни, доаѓаат со плескање, шлапкање и груба страстен секс. Потоа, тука е хардкор дел од играта, која има ропство, давење, влијание игра и врескање. Конечно, имаме екстремни игра, која се одликува со некои навистина валкани фантазии, вклучувајќи давење, череп ебам, многу болни казни и понижување на беспомошни робови. Во суштина, имате три натпревари во еден и тие се одлично подготвени. СЕКОЈ БДСМ ентузијаст ќе ја цени автентичноста на методите на сексуална тортура кои се вклучени во гејмплејот. Ако сте го гледале БДСМ, ќе препознаете многу ОД нив. Има луди БДСМ мерки на кои робовите се врзани, има добро дизајнирано ропство од кое всушност можете да научите како да врзете жена, и се има некој вид на гламур вибрации за тоа. Нема граници за тоа колку казна можат да поднесат овие жешки робови. Сексуалните активности вклучуваат присилни оргазми, луди вметнувања на играчки, давење на длабоко грло, играње анален, и ќе добиете секакви ВИДОВИ НА БДСМ алатки кои ќе ви помогнат да ги научите овие девојки кои се газди.

Ликовите

Прво, ајде да зборуваме за ликот што ќе го играте. Од самиот почеток, јас сакам оваа игра, бидејќи тоа ви дава можност да изберете помеѓу да се биде господар или љубовница. ТОА значи ДЕКА БДСМ игри доаѓаат со лезбејска женска БДСМ. Сепак, не постои машка доминација, бидејќи сите робови во играта се девојчиња. Четири робови ќе ви бидат на располагање да ги искористите и злоупотребите. Тука Се Џени, Вики, Сузан и Ким. Сите се згодни и згодни, со неверојатни цицки и тесни задници. Некои се послаби, а некои се луди викинзи со тела во облик на песочен часовник и секси облини. Тие имаат и поинаква личност. На пример, вики е вид на курва која сака да биде казнувана, но Сузан Од друга страна е симпатична невина девојка која се плаши кога ќе го истураш својот гнев врз неа. Графика на играта е одлична. Девојките изгледаат толку реалистични, благодарение на фактот дека ова е ИГРА ХТМЛ5. Ми се допаѓаат аглите на камерата, кои ни даваат убав поглед на целото тело во секое време. Исто така, ми се допаѓа звучниот ефект на БДСМ Стимулација. Влијанието на веслата и тешките раце на претенциозната кожа на газовите на овие девојки прави реалистичен звук, врисоците се толку интензивни и има дури и давачки звук кога ќе им го турнете курот во гркланот. Се на се, реално искуство од сите аспекти.

Крајна Линија

БДСМ Стимулација е мојот избор број еден кога сакам да бидам господар и да казнам некои виртуелни девојки, и сигурен сум дека тоа ќе биде и твое. Препорачувам да ја играте оваа игра со слушалки. Покрај фактот дека тоа ќе ви помогне подобро да се потопи во акција, тоа е исто така мудра идеја, бидејќи врисоците се реални и луѓето во вашата зграда може да мислат дека сте всушност мачење некој во вашиот стан. Кога ќе влезат во играта, ќе мора да го даде една минута да се вчита. Освен тоа, се е Поврзано со БДСМ Стимулација. Едноставно дојдете на нашиот линк и уживајте во него бесплатно.

Преглед На Добрите

  • Прави Да Се Чувствувате Како Господар
  • Повеќе Робови Да Изберете Од
  • Автентична Ропство Игра

Преглед Лошите Страни

  • Голема Игра Која Трае Една Минута Да Се Вчита

Повеќе Страници Слични На BDSMSexSimulator

Приказ На Повеќе Игри
Посета BDSMSexSimulator