Секс Емулатор

SexEmulator.com

Секс Емулатор – Играта Која Има Сето Тоа

Секс Емулатор е една од следните пол игри на интернет. Покрај фактот дека тоа доаѓа со неверојатна графика, тоа исто така доаѓа со нешто што сите ние сакаме, но ние не секогаш се од нашите возрасни игри. Тоа е високо ниво на адаптација. Тие имаат функција за прилагодување која ретко е достапна во другите игри. На врвот на мојот ум можам да се сетам само на една игра која го нуди. Зборувам за етничка прилагодување, елемент кој ме натера да падне во љубов со оваа игра. Јас сум имал мојата забава со оваа игра и тоа е супер-ефикасен во помагање на мажите имаат добро време. Сигурна сум дека ќе уживате во секој момент. Јас го напишав овој нов преглед за да ви помогне подобро да се разбере зошто оваа игра правила.

Се Создаде Вашиот Сон Девојка

Ми се допаѓа како започна натпреварот. Ќе бидете пречекани од еден од најпознатите сензуални и заводливи гласови во игрите за возрасни. Тоа ќе ве води низ менито за прилагодување. Можете да изберете интензитетот на вашата сексуална фантазија, а потоа ќе добиете мени за прилагодување каде што можете да изберете име за вашата девојка. Изберете ја вашата етничка припадност. Засега се достапни само бели, Азиски и Абоносни, но слушнав дека ќе ја прошират играта и се надевам дека ќе вклучат И Латино во мешавината. Вие исто така добивате три опции на боја на коса и големина на градите. Конечно, ќе добиете 300 поени за да потрошите на мени за вештини. Вештините ќе им дадат на вашиот карактер посебни способности во цицање, болка издржливост за БДСМ свиоци, анален секс и нозе игра. Можеш да ги извадиш сите овие срања во гејмплејот. Откако ќе се создаде совршена девојка е време да се забавуваат со неа. Сите непослушни акции низ кои може да го ставите вашиот карактер ќе бидат достапни во добро организирано мени од кое ќе го изберете копчето што сакате да го изврши. Свиоците започнуваат од меки, како играње со прсти и анален секс, до поекстремни како фистинг, шприцање и играње на удари. Исто така има и некои фетиши вклучени во играта, како што се крзнени и шатор фантазии.

Графика И Дополнителни Карактеристики

Графика во оваа игра е навистина нешто. Реализмот на ликовите доаѓа од малите детали во нивниот дизајн. На пример, кога трпеливо седат на каучот чекајќи ги твоите пофалби, тие не се вкочанети и безживотни. Тие всушност дишат, намигнуваат и се смешкаат на вас. Кога се движат, цицките им потскокнуваат, а косата им побледува. Згора на тоа, одлична карактеристика на играта, која не е присутна во повеќето наслови, е дијалог. Девојчињата непрестајно зборуваат. Секоја акција доаѓа со друга линија и нивниот глас е толку сензуален што можете да кумирате само со слушање на нивните коментари и стенкање со затворени очи. Друга дополнителна карактеристика на играта е аголот на камерата и опциите за зумирање. Можете да промените од кој агол сакате да уживате во акцијата и можете да ги зумирате нивните секси делови од телото. Ако ви се допаѓа момент, можете едноставно да го снимите со притискање на копче. Исто така, можете да ја промените позадината во која се одвива целата акција. Можете да уживате во вашата фантазија во замок, на плажа, во училница, па дури и во вселената. Играта е исто така достапна на два јазика-француски и германски. И погоди што? Кога ќе изберете друг јазик, дијалогот ќе дојде на тој јазик. Тоа е кога знаете дека програмерите навистина помина екстра милја.

Уживајте Во Оваа Прекрасна Игра

Секс Емулатор навистина ме изненади со сите уникатни карактеристики што ги нуди на своите играчи. Тоа е еден од најпознатите внимателно стокмените секс симулатори на моментот. Етничката прилагодување, жешка дијалог, и фактот дека се што доаѓа во три јазици се знаци дека играта е достоен за вашето време. Сепак, ова е само бесплатна верзија. Можете да се регистрирате за целосна верзија, во која многу повеќе секс акти и опции за прилагодување ќе бидат отклучени, и со доаѓа со специјален бонус. Тој специјален бонус ќе дојде со познати ликови со кои ќе можете да се забавувате, Вклучувајќи Ги Хермиона, Црната Вдовица и Денерис. Мислам дека ќе продолжи да ја развива играта. Не можам да дочекам да видам како ќе изгледа играта за една година. Ќе се потрудам да се вратам и да го ажурирам прегледот кога ќе излезе финалната верзија. Но, Дури и така, Секс Емулатор нуди многу повеќе од другите игри може да донесе на маса.

Преглед На Добрите

  • Прекрасна Карактерот Прилагодување
  • Топла Валкан Разговор
  • Многу Акција На Грч И Фетиш

Преглед Лошите Страни

  • Некои Функции Треба Отклучување

Повеќе Страници Слични На СексЕмулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета СексЕмулатор