BangerLands 3

BangerLands3

Бангерландс 3 - Пограничнилендс ХХХ Игра Пародија

Постојат многу игра пародии на интернет, но повеќето од нив се искористување на нашите фантазии и тие ни нудат некои основни секс сцени со нашите омилени ликови. Случајот со бугарија 3 е различен. Покрај неверојатни секс сцени во кои ќе добиете за да уживате во безброј свиоци, тие исто така доаѓаат со интересна игра. Тие малку ја сменија приказната, за да можат да вклучат некои луди сексуални акти. Но, игра која ќе ве однесе до овие дела е исто така интересно. Во моментов, можам да одам колку што можам да кажам Бангерландс 3 е најдобрата пародија на порно-игри за возрасни што може да се игра бесплатно директно во вашиот прелистувач. Еве што сакам да кажам во следната рецензија.

Див Меѓупланетарен Секс

Приказната на оваа игра ве води низ универзумот на Граничните Предели 3, подрипнувајќи од планета на планета, комплетирајќи мисии и постигнувајќи еротски награди. Мисиите не се толку лесно да се помине, па ако ви се допаѓа возбудлива и волшебна игри, оваа титула ќе ве задоволи. Згора на тоа, наградите се токму она што ви треба за вашите непослушни фантазии. Играта доаѓа со повеќе свиоци, како што се банда удира во еден нуркачки бар во кој луди пичове се врти на беспомошна девојка, спејс шатл водење љубов, или нозете игра акција. Ми се допаѓа фактот дека тие направија еден од ликовите транс бебе и можете да играте сцена во која таа ебе една од секси девојки во играта. Нема да ви го расипам изненадувањето. Друга работа што ми се допаѓа се сцените Со близнаците Калипсо во кои се впуштаат во некоја семејна тројка акција која ќе ти го разнесе умот. Исто така, има многу лезбејска акција, дури и лезбејска оргија која ќе ве забавува. Поголемиот дел од сексот во оваа игра е прилично агресивни, па бидете сигурни дека сте ВО ред со хардкор акција пред да почнете да играте.

3 одлична Графика во Бангерландс

Кога прегледувам пародија со порно игри, она што најмногу ме интересира е колку графиката е слична со оригиналниот наслов. И кога станува збор за Бангерландс 3, морам да кажам дека сум прилично импресиониран. Го има истиот дизајн на стрипови и направиле сите пички, газови, курови и цицки да ја следат истата логика на дизајнот, за да не изгледаат неприродно. Ги сакам сите детали за ликовите, како што се нивната облека, сите тетоважи и нивната шминка. Графиката го зрачи тоа пост-апокалиптично чувство во светот, особено со помош на позадините и поставките во кои се случува дејството. Исто така, постои некои дијалог во играта, која има одлични глас оверс, и соодветна секс звук Фхс. Сите во сите, одличен занаетчија ххх видео игра, создадена во 2019, која доаѓа со многу акција која ќе ве задоволи секој непослушен гејмер таму. Нема да треба да го симнете и нема да ви треба сметка. Се што ви треба е перверзно расположение и подготвени сте да уживате во Бангерландс 3.

Преглед На Добрите

  • Игра Карактеристики Многу Свиоци
  • Познати Ликови
  • Секси Валкан Разговор

Преглед Лошите Страни

  • Може Да Се Вчита Бавно На Андроид

Повеќе Страници Слични На BangerLands3

Приказ На Повеќе Игри
Посета BangerLands3