West Sluts

westsluts.tv

Западна Курви-Играта Со Вистински Каубојки

Западните Курви се дел од новата генерација на игри за возрасни, кои доаѓаат со неверојатна графика и одлични карактерни дизајни. Целата околина во која игра игра е исто така импресивна. Тоа е игра која доаѓа и за навивачите на Вестворлд и За Црвениот Мртов Искупување. Има елементи и од двете партии. Ако некогаш сте сонувале во Дивиот Запад, да се биде одметник и да патуваат од град до град во потрага по тепачки и лесно пичка, оваа игра сигурно ги задоволува таа фантазија. Ајде внимателно да ја разгледаме оваа игра и да видиме што прави е толку кул.

Карактери и Дизајн Во Западните Курви

Ликовите во оваа игра се неверојатни. Тие ја имаат таа мистерија за девојките од Западниот Свет. Или можеби тоа е затоа што девојките во Дивиот Запад се посилни. Ќе добиете два вида на девојки во оваа игра. На едно место има каубојки, со каубојски шапки, секси кожени каубојски чизми и појас за пиштол. Фактот дека имаат пиштол во колкот ги прави толку лоши. Од друга страна, тука се проститутките, кои чекаат клиенти во салунот со тие Големи Кан-фустани, подготвени да ги подигнат и да бидат заврзани од позади преку пијаното. Сите ликови во оваа колекција се викинзи. Имаат големи цицки и убави тркалезни задници, долги нозе и тело во облик на песочен часовник. Она што ми се допаѓа кај Девојките во Западен Курви е вниманието кон деталите. Бидејќи ова е игра која се случува во 1800-тите, девојките имаат влакнести пички, како што тоа го правеле порано. Но, тоа е секси вид на влакнести. И тие, исто така, имаат тен линии, бидејќи тие седат по цел ден во жешкото Сонце на пустината. Вниманието на деталите, исто така, отиде во дизајнот на облеката.

Игра И Графика

Графиката на Западните Крофни изгледа неверојатно. Тоа е затоа што ова е една од најновите игри на пазарот. За игра која може да се игра директно во вашиот прелистувач, тоа е прилично следната генерација. можете да се навикнете на овој неверојатен графички стил, бидејќи повеќето од игрите ќе изгледаат вака за една или две години. Западните Курви се малку пред своето време. Исто така глумата беше задоволителна. Има малку на назад приказна за играта и вашата авантура ќе го следат заговор линија. Девојките што ќе ги ебеш се некој вид на мисии што треба да ги завршиш. Што се однесува до сексот, сите чворови се покриени. Можеш да ги ебеш сите дупки на овие девојки, можеш да ги ебеш на многу позиции, да си играш со нивните пички, да ги лижеш, да ги казниш ако тоа го сакаш. Се што одметник би и направил на секси женска што ја сретнал во дивиот запад. Оваа игра навистина ве става во тој западен дух. Значи, се на сајтот и да почне да игра! Вистински каубојки се чека да се вози во оваа игра.

Преглед На Добрите

  • Голем Број На Сексуални Активности
  • Одличен Карактер Дизајн
  • Детална Игра На Животната Средина

Преглед Лошите Страни

  • Сајтот Нуди Само Една Игра

Повеќе Страници Слични На WestSluts

Приказ На Повеќе Игри
Посета WestSluts