VR Fuck Dolls

VRFuckDolls.tv

ВР Ебам Кукли – Изгради Вашиот Партнер

ВР Ебени Кукли не е навистина ВР порно игра која можете да ја играте со слушалки, но тие навистина треба да ја направат таква во иднина. Тие ја нарекоа оваа игра ВР Ебам Кукли, бидејќи девојките ќе добиете за да се забавуваат со во оваа игра се реални. На програмерите знаеше како да се игра со графика, но исто така и како да се дизајнира девојки со многу внимание на детали, така што ќе се чувствувате како да сте гледајќи филм кога ќе се игра оваа игра. Згора на тоа, играта ви овозможува да се создаде вашиот идеален партнер и фантазија, со прилично кул прилагодување мени дека има многу опции. Многу се забавував со оваа игра и бев импресиониран од тоа. И тогаш дознав дека играта се уште е во бета, што значи дека во блиска иднина ќе биде уште повозбудлива. Можете да прочитате сите за она што ја прави оваа игра толку страшно во следните параграфи на нашите свежи ВР Ебам Кукли преглед.

Прилагодување ВО ВР Ебам Кукли

Првото нешто што ќе забележите кога ќе влезат во оваа игра ќе биде прилагодување мени. Тоа е жешко играта започнува, со сесија на градење на свој совршен девојка. Па, тие прво имаат предупредување кое им овозможува на луѓето да знаат дека реалистичката акција и валканите работи на кои ќе бидат сведоци во играта може да вознемири некои лесно навредени луѓе. Ако сте навикнати на хардкор порно, ќе биде добро да се игра оваа игра. Тогаш ќе мора да изберете каде ќе се случи вашата фантазија. Можете да изберете помеѓу секс зандана, колеџ во училница или ноќен клуб. Откако ќе го направите овој избор, ќе треба да изберете помеѓу три опции боја на коса: црвена, русокоса или темна коса. Можете исто така да изберете големината на градите што овие девојки ќе ги имаат во вашата фантазија, можете да додадете тетоважи на нивните тела, а потоа можете да изберете посебна вештина што ќе ја поседува вашиот карактер. Во моментов во оваа бета верзија се достапни само три специјални вештини: анален, шприцање и длабоко пушење. Вашиот карактер ќе започне со една вештина, а потоа како што напредува низ играта ќе бидете во можност да го максимум од сите вештини.

Секс Во ВР Ебам Кукли

КУКЛИТЕ Се повеќе секс симулатори. Нема приказна или игра надвор од многу сексуални акти ќе добиете да се доживее со овие девојки. Но, сексот е прилично сложен, покривајќи ги сите видови на свирежи. Ќе играте како дечко и ќе добиете мени со сите видови на акции што можете да направите со вашата свежо создадена фантазија девојка. Овие акции започнуваат од помеки работи, како што се лижење пички, допирање и обожавање на задникот, но исто така ќе најдете и поекстремни свиоци, вклучувајќи анален секс, удирање по газето и некои ропства. Исто така има и играчки што можете да ги користите на жешки девојки и толку многу секс позиции во кои можете да ги ебете. Играта има прогрес бар и колку подобро ќе се направи девојка се чувствуваат, повеќе ХП ќе добиете. ТОА ХП ќе ги зголеми вештините на вашиот карактер и таа ќе се движи и ќе се ебе уште подобро. Акцијата изгледа неверојатно, бидејќи на голема игра физика и, исто така, поради совршена звук работа која отиде во развој на насловот. Девојките стенкаат, можеш да ги слушнеш нивните газови како аплаудираат кога ги ебеш, а дури имаат и валкани разговори.

Заклучоци ЗА ВР Ебам Кукли

ДА Се Ебат Кукли е одлична игра. Иако тоа нема приказна, бидејќи тоа е секс симулатор, тоа го сочинува преку комплексна секс игра. Прилагодувањето е една од најдобрите карактеристики што ми се допаѓаат во врска со тоа. Реализмот на ликовите е неспоредлив со повеќето игри. Не знам што ќе се промени по излегувањето од затворот. Сигурен сум дека тие ќе додадете опции за прилагодување, а можеби и тие ќе направат ДЕКА НАПРЕДОКОТ НА КСП направи повеќе отколку само да ги зголеми вештините на девојките. Можеби тие ќе додадете нови сексуални акти кои може да се отклучат само на одредено НИВО ХП. Ќе видиме. Но, до тогаш, играта како што е изгледа неверојатно. Тоа е смешно топла бета игри на денешницата се подобри од било што што беше лансиран во минатото. Влезете во играта и уживајте во неа. Тоа е бесплатно да се игра и ќе ја играат директно во вашиот прелистувач.

Преглед На Добрите

  • Добар Секс Симулатор Игра
  • Многу Грешки И Сексуални Акти
  • Ажурирана Графика

Преглед Лошите Страни

  • Нема Парцела Линија

Повеќе Страници Слични На VRFuckDolls

Приказ На Повеќе Игри
Посета VRFuckDolls