VR Fuck Dolls

VRFuckDolls.tv

VR Fuck Dolls-Ndërtoni Partnerin Tuaj

Vr Fuck Dolls nuk është me të vërtetë një LOJË PORNOGRAFIKE VR të cilën mund ta luani me kufje, por ato duhet ta bëjnë atë me të vërtetë të tillë në të ardhmen. Ata e quajtën Këtë LOJË VR Fuck Dolls sepse vajzat me të cilat do të argëtoheni në këtë lojë janë realiste. Zhvilluesit dinin se si të luanin me grafikë, por edhe si t'i dizajnonin vajzat me shumë vëmendje ndaj detajeve, në mënyrë që të ndiheni sikur po shikoni një film kur jeni duke luajtur këtë lojë. Për më tepër, loja ju lejon të krijoni partnerin tuaj ideal dhe fantazinë, me një menu mjaft interesante të personalizimit që përmban shumë opsione. Unë kam qenë duke pasur një shumë të fun me këtë lojë dhe unë kam qenë i impresionuar nga ajo. Dhe pastaj kuptova se loja është ende në beta, që do të thotë se në të ardhmen e afërt do të jetë edhe më emocionuese. Ju mund të lexoni gjithçka rreth asaj që e bën këtë lojë kaq të mrekullueshme në paragrafët e ardhshëm të RISHIKIMIT TONË TË Fresh VR Fuck Dolls.

Përshtatje NË Vr Fuck Dolls

Gjëja e parë që do të vini re kur hyni në këtë lojë do të jetë menyja e personalizimit. Kjo është e nxehtë loja fillon, me një seancë të ndërtimit vajzën tuaj të përsosur. Epo, ata së pari kanë një paralajmërim që i bën njerëzit të dinë se veprimi realist dhe lidhjet e ndyra që ata do të dëshmojnë në lojë mund të shqetësojnë disa njerëz të ofenduar lehtë. Nëse jeni mësuar me pornografi hardcore, do të jeni mirë duke luajtur këtë lojë. Atëherë do të duhet të zgjidhni se ku do të zhvillohet fantazia juaj. Ju mund të zgjidhni midis një birucë seksi, një klase kolegji ose një klubi nate. Pasi të keni bërë këtë zgjedhje do të duhet të zgjidhni midis tre opsioneve të ngjyrave të flokëve: flokë të kuq, bjonde ose të errët. Ju gjithashtu mund të zgjidhni madhësinë e gjinjve që këto vajza do të kenë në fantazinë tuaj, ju mund të shtoni tatuazhe në trupat e tyre, dhe pastaj mund të zgjidhni aftësinë e veçantë që karakteri juaj do të zotërojë. Për momentin në këtë version beta ka vetëm tre aftësi të veçanta në dispozicion: anal, squirting dhe deepthroat. Karakteri juaj do të fillojë me një aftësi dhe pastaj ndërsa përparoni përmes lojës do të jeni në gjendje të maksimizoni të gjitha aftësitë.

Seksi NË VR Fuck Kukulla

Vr Fuck Dolls është më shumë një imitues seksi. Nuk ka histori apo gameplay jashtë akteve të shumta seksuale që ju do të merrni për të përjetuar me këto vajza. Por seksi është mjaft kompleks, duke mbuluar të gjitha llojet e kinks. Ju do të luani si djalë dhe do të merrni një menu me të gjitha llojet e veprimeve që mund të bëni me vajzën tuaj fantazi të krijuar fllad. Këto veprime fillojnë nga gjëra më të buta, të tilla si lëpirja e pidhit, prekja e gishtave dhe adhurimi i gomarit, por gjithashtu do të gjeni ngërçe më ekstreme, duke përfshirë seksin anal, çokën, goditjen dhe disa skllavëri. Ka edhe lodra që mund të përdorni në zogjtë e nxehtë dhe kaq shumë pozicione seksi në të cilat mund t'i qij ato. Loja ka një shirit progresi dhe sa më mirë ta bëni vajzën të ndihet, AQ MË SHUMË XP do të merrni. KJO XP do të rrisë aftësitë e karakterit tuaj dhe ajo do të lëvizë dhe do të qij edhe më mirë. Veprimi duket i mahnitshëm për shkak të fizikës së shkëlqyeshme të lojës dhe gjithashtu për shkak të punës së përsosur të zërit që hyri në zhvillimin e titullit. Vajzat ankohen, ju mund të dëgjoni gomarët e tyre të duartrokasin kur ju qij ato dhe ata madje kanë një dialog të pista duke folur.

Përfundime RRETH Kukullave VR Fuck

Vr Fuck Dolls është një lojë e madhe. Edhe pse nuk ka një histori, pasi është një imitues seksi, ajo përbën një lojë komplekse seksi. Përshtatja është një nga tiparet më të mira që më pëlqen në lidhje me të. Realizmi i personazheve është i pakrahasueshëm me shumicën e lojërave. Nuk e di se çfarë do të ndryshojnë në lëshim pasi të jenë jashtë beta. Unë jam i sigurt se ata do të shtoni opsione customization, dhe ndoshta ata do të bëjnë që xp progres të bëjë më shumë se vetëm të rritur aftësitë e vajzave. Ndoshta ata do të shtojnë akte të reja seksuale që mund të zhbllokohen vetëm në një nivel TË caktuar XP. Ne do të shohim. Por deri atëherë, loja siç është duket e mahnitshme. Funnyshtë qesharake lojërat e nxehta beta të sotme janë më të mira se gjithçka që u lançua në të kaluarën. Get në lojë dhe të gëzojnë atë. Freeshtë falas për të luajtur dhe do ta luani direkt në shfletuesin tuaj.

Review Pros

  • Lojë E Mirë Simulator Seksi
  • Shumë Kinks Dhe Seks Aktet
  • Grafikë Të Azhurnuar

Rishikimi Cons

  • Asnjë Linjë Komploti

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me VRFuckDolls

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito VRFuckDolls