Emulator Seksi

SexEmulator.com

Emulator Seksi-Loja Që I Ka Të Gjitha

Emulator seksi është një nga lojërat seksuale të gjeneratës së ardhshme në internet. Përveç faktit që vjen me grafikë të pabesueshme, ajo gjithashtu vjen me diçka që të gjithë duam, por jo gjithmonë marrim nga lojërat tona për të rritur. Dhe ky është një nivel i lartë i personalizimit. Ata kanë një veçori personalizimi që është rrallë e disponueshme në lojëra të tjera. Nga maja e mendjes sime mund të kujtoj vetëm një lojë që e ofron atë. Po flas për personalizimin etnik, elementi që më bëri të dashurohem me këtë lojë. Unë kam pasur fun tim me këtë lojë dhe kjo është super-efikas për të ndihmuar njerëzit të kenë një kohë të mirë. Jam i sigurt që do të shijoni çdo moment të tij. Unë e kam shkruar këtë përmbledhje të freskët për t'ju ndihmuar të kuptoni më mirë pse kjo lojë sundon.

Krijoni Vajzën Tuaj Të Ëndrrave

Më pëlqen se si fillon loja. Ju do të mirëpriteni nga një prej zërave më sensualë dhe joshës në lojrat e të rriturve. Do t'ju ecë nëpër menunë e personalizimit. Ju mund të zgjidhni intensitetin e fantazisë suaj seksuale dhe më pas të merrni një menu personalizimi ku mund të zgjidhni një emër për vajzën tuaj. Pastaj ju zgjidhni etninë e saj. Për momentin vetëm të bardhë, Aziatike dhe Zezak janë në dispozicion, por unë kam dëgjuar se ata do të zgjerojë lojën dhe unë shpresoj se ata do të përfshijë Edhe Latina në përzierje. Ju gjithashtu merrni tre zgjedhje të ngjyrës së flokëve dhe madhësisë së gjirit. Më në fund, do të merrni 300 pikë për të shpenzuar në një menu aftësish. Aftësitë do t'i japin karakterit tuaj aftësi të veçanta në thithjen, qëndrueshmërinë e dhimbjes për kinks BDSM, seksin anal dhe lojën e këmbëve. Ju mund të max nga të gjitha këto kinks në gameplay. Pasi të keni krijuar vajzën e përsosur është koha të argëtoheni me të. Të gjitha veprimet e këqija që mund të vendosni karakterin tuaj do të jenë në dispozicion në një menu të organizuar mirë nga e cila do të zgjidhni ngërçin që dëshironi që ajo të kryejë. Kinks fillojnë nga ato të buta, si prekje dhe lojë anale, në më ekstreme si grushtimi, squirting dhe loja me ndikim. Ka edhe disa fetish të përfshira në lojë, të tilla si fantazitë me gëzof dhe tentacle.

Grafika Dhe Veçori Shtesë

Grafika në këtë lojë janë me të vërtetë diçka. Realizmi i personazheve vjen nga detajet e vogla në modelin e tyre. Për shembull, kur ata ulen me durim në divan duke pritur përgëzimet tuaja, ata nuk janë të ngurtë dhe të pajetë. Ata në të vërtetë marrin frymë, shkelin syrin dhe ju buzëqeshin. Kur lëvizin, titties e tyre po kërcejnë dhe valët e flokëve të tyre. Për më tepër, një tipar i shkëlqyeshëm i lojës, i cili nuk është i pranishëm në shumicën e titujve, është dialogu. Vajzat flasin gjatë gjithë kohës. Çdo veprim vjen me një linjë tjetër dhe zëri i tyre është aq sensual që ju mund të sperma vetëm duke dëgjuar komentet e tyre dhe moaning me sytë mbyllur. Një tjetër tipar shtesë i lojës është këndi i kamerës dhe opsionet e zmadhimit. Ju mund të ndryshoni nga cili kënd dëshironi të shijoni veprimin dhe mund të zmadhoni pjesët e tyre seksi të trupit. Nëse ju pëlqen një moment, thjesht mund ta shikoni atë me shtypjen e një butoni. Gjithashtu, mund të ndryshoni sfondin në të cilin po zhvillohet i gjithë veprimi. Ju mund të shijoni fantazinë tuaj në një kështjellë, në plazh, në një klasë dhe madje edhe në hapësirë. Loja është gjithashtu në dispozicion në dy gjuhë të tjera: frëngjisht dhe gjermanisht. Dhe me mend se çfarë? Kur zgjidhni një gjuhë tjetër, dialogu do të vijë në atë gjuhë. Kjo është kur ju e dini se zhvilluesit me të vërtetë ecën milje shtesë.

Shijoni Këtë Lojë Të Hartuar Mirë

Emulator seksi me të vërtetë më befasoi me të gjitha tiparet unike që ofron për lojtarët e saj. Oneshtë një nga simulatorët seksualë më të hartuar me kujdes të momentit. Personalizimi etnik, dialogu i nxehtë dhe fakti që gjithçka vjen në tre gjuhë janë shenja se loja ia vlen koha juaj. Dhe ky është vetëm versioni falas. Ju mund të regjistroheni për versionin e plotë, në të cilin do të zhbllokohen shumë më tepër akte seksuale dhe mundësi personalizimi, dhe me vjen me një bonus të veçantë. Ky bonus i veçantë do të vijë me personazhe të famshëm me të cilët mund të argëtoheni, duke përfshirë Hermione, Vejushën E Zezë dhe Daenerys. Dhe kam dëgjuar se ata do të vazhdojnë të zgjerojnë lojën. Unë nuk mund të presim për të parë se si loja do të duket si në një vit apo më shumë. Unë do të sigurohem që të kthehem dhe të azhurnoj rishikimin kur të dalë versioni përfundimtar. Por edhe kështu, Emulator Seksi po ofron shumë më tepër sesa lojërat e tjera mund të sjellin në tryezë.

Review Pros

  • Përshtatje E Bukur E Karakterit
  • Nxehtë Pista Flasin
  • Shumë Veprime Ngërç Dhe Fetish

Rishikimi Cons

  • Disa Karakteristika Kanë Nevojë Për Zhbllokimin

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me EmulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito EmulatorSeksi