Simulator Seksi

sexsimulator.tv

Simulator Seksi-Ndërtuesi I Fundit I Fantazisë Në Internet

Ka shumë simulatorë seksi në internet, por Ky Është Simulator Seksi, me shkronja të mëdha. Është ndërtuesi i fundit i fantazisë atje. Me shumë mundësi personalizimi si për personazhet, aventurat seksuale ashtu edhe për nivelin e intensitetit të qëndrueshmërisë, kjo lojë arriti të shpërthejë në popullaritet. Kjo është edhe për shkak se fantazitë nuk janë të kufizuara në seks të thjeshtë. Ju mund të shtoni pak eksitim duke zgjedhur të gjitha llojet e skenarëve të këqij në të cilët do të shijoni veprimin. Por ajo që ka më shumë rëndësi, veprimi i çuditshëm i lojës, është tipari më i mirë i titullit. Para së gjithash, grafika është e mahnitshme dhe këndet e kamerës po ju japin përvojën më të mirë interaktive, duke ju lejuar të shihni të gjitha detajet e këtyre babes nxehtë. Dhe së dyti, të gjitha kinks tuaj të preferuar të keq mund të përjetohen në lojë. Një titull modern me të gjitha tiparet që po sjellin lojërat E REJA HTML5. Unë kam pasur disa fun me atë për disa netë, dhe unë duhet të pranoj se ajo është shumë efikase në goditjen atë vend të ëmbël të lojtarëve. Ju me siguri do të jeni të kënaqur nga veprimi i pabesueshëm, por para se të shkoni të luani, le të hedhim një vështrim më të afërt se pse kjo lojë është kaq emocionuese në paragrafët e mëposhtëm të rishikimit Të Simulatorit Të Seksit.

Ndërtues Fantazie Me Porosi

Para së gjithash, Simulator Seksi ka fituar kaq shumë tifozë dhe lojtarë për shkak të nivelit të rritur të personalizimit të disponueshëm në lojë. Gjithçka fillon me ju duke zgjedhur fantazinë që dëshironi të jetoni. Ju mund të luani si burrë ose grua. Dhe ju mund të bëni seks ose me një grua, një burrë dhe gjithashtu me një karakter trans. Nëse zgjidhni gruan, do të keni edhe tre mundësi shtesë. Ju mund të qij një vajzë teen me një trup të imët dhe një gomar të ngushtë, një MILF zogth, e cila është në fakt një vixen me kthesa të bukur, ose një karakter të pjekur, e cila është diçka e rrallë në botën e lojrave të rritur. Pasi t'i personalizoni këto gjëra, një paralajmërim do të shfaqet në ekran, duke ju bërë të ditur se disa nga aktet seksuale në lojë mund të jenë shqetësuese për disa lojtarë. Kjo sepse loja do t'ju çojë nëpër një seri skenarësh dhe aktesh seksuale që mund të bëhen pak të ashpra ndonjëherë. Unë nuk do të dhuroj të gjithë gameplay. Unë thjesht do t'ju them se ka shumë anal hardcore në lojë, disa përvoja skllavërie, fytyrë të thellë dhe shumë britma.

Dizajni dhe Grafika e karakterit

Simulator Seksi është një nga lojërat më të reja në treg. Ajo u lançua më pak se një vit më parë në momentin e shkrimit të këtij rishikimi dhe u krijua NË HTML5. Grafika është e pakrahasueshme me shumicën e simulatorëve atje. Personazhet u krijuan në stilin e Lojës pornografike Overwatch. Kjo do të thotë se ato janë super seksi dhe realiste, duke ruajtur ende atë pamje videogame. Babes janë të ëmbël, me kthesa popping, me fytyra të bukur dhe me detaje të trupit që i bëjnë ata të duken reale. Kështu bëhet realizmi në këtë lojë. Nuk e di nëse jeni njohur me efektin uncanny valley, i cili i bën personazhet e lojrave tepër realiste të duken të mërzitur. Epo, kjo është arsyeja pse realizmi i këtyre personazheve bëhet përmes fizikës së lojës dhe detajeve të trupit, në vend që të përpiqet të imitojë në mënyrë të përsosur pamjen njerëzore. Dhe fizika e lojës që i bën babes të duken reale, gjithashtu e bën veprimin më të nxehtë. Për shembull, unë e dua të nxehtë gomarët dhe tits e vajzave janë kërcim kur ata merrni railed. Unë e dua se si filmat e tyre të flokëve, dhe se si ata ndryshojnë shprehjen e tyre të fytyrës kur ju merrni karin nga pussies e tyre dhe jam atë në gomar e tyre. Ata kanë pussies që janë duke u lagur, gomarë që qëndrojnë gapped kur ju merrni karin tuaj jashtë, dhe ata qajnë lot bojë për vetulla kur ju qij fytin e tyre. Nga një perspektivë dizajnuese dhe grafike, Simulator Seksi është mjaft superior ndaj lojërave të tjera në kamare.

Aspektet teknike Të Simulatorit Të Seksit

Simulator Seksi është një lojë e bazuar në shfletues, që do të thotë se nuk do të keni nevojë ta shkarkoni para se ta luani. Thjesht hyni në lidhjen e këtij rishikimi dhe filloni të argëtoheni. Ju mund ta shijoni lojën në kompjuterin tuaj, ose në telefonin ose tabletin tuaj, për sa kohë që keni një pajisje iOS ose Android. Në shumicën e rasteve, loja ngarkohet mjaft shpejt në kompjuter dhe për performancë maksimale, zhvilluesit po rekomandojnë Chrome si shfletuesin kryesor nga i cili mund të shijoni lojën. Kur bëhet fjalë për lojërat në celular, ka disa lojtarë që raportuan një kohë të gjatë ngarkimi, por kjo sepse loja është e madhe dhe mund të duhet pak kohë për të filluar në të dhënat celulare. Për sa kohë që keni një lidhje të mirë, nuk duhet të shqetësoheni shumë. Kjo është ajo ku një opsion shkarkimi për lojën do të ishte i dobishëm, por nuk ka diçka të tillë në dispozicion për momentin. Kur është fjala për në lojë menu, gjërat janë mjaft intuitive. Veprimet që mund të përjetoni në lojë shfaqen përmes ikonave sugjeruese, ka disa mesazhe mësimore këtu dhe atje dhe gjithçka luhet me miun tuaj.

Përfundime rreth Simulatorit Të Seksit

Simulatori i seksit është i shkëlqyeshëm nga të gjitha këndvështrimet. Unë ende mendoj se ata duhet të ofrojnë një mundësi shkarkimi pasi loja është mjaft e madhe dhe jo të gjithë kanë lidhje të mirë interneti gjatë gjithë kohës. Por edhe kur loja ngarkon ngadalë, duke pritur disa minuta për të luajtur është ende e vlefshme. Gjithashtu, loja nuk është shfaqur ndonjë dialog, por ajo ka fxs nxehtë seks shëndoshë, me moaning, britmat dhe tingujt ass-duartrokitje. Për më tepër, nuk ka dobësi në lojë. Simulator Seksi është një nga lojërat më të reja dhe nga pamja e saj, unë do të thoja se e ardhmja e lojrave online për të rritur do të jetë e mrekullueshme. Hidhni një vështrim në atë të ardhme duke luajtur Simulator Seksi.

Review Pros

  • Përfshin Karaktere Të Pjekur Dhe Trans
  • Përshtatje E Lartë E Fantazisë
  • Lëvizjet Realiste

Rishikimi Cons

  • Mund Të Ngarkojë Ngadalë Në Të Dhënat Celulare

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorSeksi

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorSeksi