West Sluts

westsluts.tv

West Sluts-Loja Me Cowgirls Vërtetë

West Sluts është një pjesë e lojës pornografike me temë perëndimore e gjeneratës së re të lojrave për të rritur, që vjen me grafikë të pabesueshme dhe dizajne të mrekullueshme të karaktereve. I gjithë mjedisi ku merr pjesë gameplay është gjithashtu mbresëlënës. Kjo është një lojë që vjen për të dy tifozët E Westworld dhe Red Dead Redemption. Ajo ka disa elemente nga të dyja këto lojëra. Nëse keni ëndërruar ndonjëherë veten në Perëndimin E Egër, duke qenë një i jashtëligjshëm dhe duke udhëtuar nga qyteti në qytet duke kërkuar luftime dhe pidhi të lehtë, kjo lojë sigurisht që e kënaq atë fantazi. Le të marrin një vështrim më të afërt në këtë lojë dhe të shohim se çfarë e bën është aq i ftohtë.

Karaktere dhe Dizajn Në Perëndim Sluts

Personazhet e kësaj loje janë mahnitëse. Ata kanë atë misterin e babes nga Westworld. Apo ndoshta kjo është për shkak se vajzat në Perëndim Të Egër janë më të ashpra. Ju do të merrni dy lloje të babes në këtë lojë. Në një vend ka lopa, me kapele kauboj, çizme kauboj lëkure seksi dhe një rrip arme. Fakti që ata kanë një armë në hip e tyre i bën ata kaq të këqij. Nga ana tjetër, janë prostitutat, të cilat presin klientët në sallon me ato fustanet E Mëdha Të Kankanit, gati për t'i ngritur lart dhe për t'u hedhur nga pas mbi piano. Të gjithë personazhet në këtë koleksion janë vixens. Ata kanë boobs të mëdha dhe gomarë të bukur të rrumbullakët, këmbë të gjata dhe një trup në formë hourglass. Ajo që më pëlqen në lidhje me vajzat Në Perëndim Sluts është vëmendja në detaje. Meqenëse kjo është një lojë që zhvillohet në vitet 1800, vajzat kanë pussies me flokë, siç kishin atëherë. Por është lloji seksi i flokëve. Dhe ata gjithashtu kanë linja tan, pasi ata ulen gjithë ditën në Diellin përvëlues të shkretëtirës. Vëmendja ndaj detajeve gjithashtu hyri në hartimin e veshjeve.

Gameplay dhe Grafika

Grafika E Sluts Perëndimore duken të mahnitshme. Kjo sepse është një nga lojërat më të reja në treg. Për një lojë që mund të luhet direkt në shfletuesin tuaj, është shumë e gjeneratës së ardhshme. ju mund të mësoheni me këtë stil grafik të mahnitshëm, sepse shumica e lojërave do të duken kështu në një ose dy vjet. West Sluts është pak përpara se është koha. Gameplay është gjithashtu e kënaqshme. Ka pak histori prapa në lojë dhe aventura juaj do të ndjekë një linjë komploti. Vajzat që do të qij janë një lloj i misioneve që ju keni për të përfunduar. Sa për seksin, të gjitha kinks janë të mbuluara. Ju mund të qij të gjitha vrimat e këtyre vajzave, ju mund të qij ato në shumë pozicione, luajnë me pussies e tyre dhe bëj atë, ndëshkuar ata pak nëse kjo është ajo që ju dëshironi. Çdo gjë që një i jashtëligjshëm do të bëjë për një sexy gjerë ai u takua në perëndim të egra. Kjo gameplay me të vërtetë ju vë në atë frymë perëndimore. Pra, futuni në sit dhe filloni të luani! Cowgirls vërtetë janë duke pritur për të ngasin ju në këtë lojë.

Review Pros

  • Shumë Veprime Seksuale
  • Dizajn I Shkëlqyeshëm I Karakterit
  • Mjedisi I Detajuar I Lojës

Rishikimi Cons

  • Faqja E Internetit Ofron Vetëm Një Lojë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WestSluts

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WestSluts