World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Светот На Курварски Занает-Леле, Но Тоа Е Порно

Ако некогаш сте играле женски лик во Ворлд Оф Воркрафт и сте почнувале со часови во нејзиниот задник секоја вечер, тогаш можеби би имале И Вау секс фантазија како сите ние. Па, сега дека знаете дека не сте сами, ќе бидете сигурни возбудени да дознаете дека постои игра која ги зема тие фантазии на едно сосема ново ниво. Зборувам за Светот на Курварски Занает, пародија НА ХХХ која се базира на Уау универзумот, со сите секс ликови што ги имате трчајќи наоколу во вашите фантазии, но сега во интерактивна игра искуство кое ќе ги задоволи вашите немирни соништа. Ајде внимателно да погледнеме што оваа игра им носи на сите Уау играчи во Светот на Курварски Занает преглед подолу.

Уживајте Во Непослушната Страна На Леле

Светот на Курварски Занает доаѓа со сите секси ликови на Леле во хардкор ситуации. Можете да уживате Во Ноќни Џуџиња и Крвни Самовили, но исто така и човечки пилиња, па дури и орки во некои од извртените сценарија што може да се замислат. Играта има три нивоа на тежина. Постојат еротски игра сцени, во кои жешки ликови се пријатни со ваша помош во мастурбацијата игра. Еден чекор понатаму ја имаме хардкор игра која е за див секс, вклучувајќи пушење и анален секс. Конечно, ги имаме екстремните сцени, во кои можете да уживате во вау тематските ропства и гангстерски удирања заедно со букаке третмани и екстремна казна. Играта, исто така, вклучува некои жешки лезбејски фантазии во кои ликовите користат двојни дилдоси или тие одат долу на едни со други за лижење пички и обожавање на газ. Играта може да биде прилично луд, затоа тоа не се препорачува на никого. Мора да бидете сигурни дека можете да уживате во валкана акција пред да почнете да играте Светот на Курварски Занает.

Ликови И Графика

Она што ми се допаѓа најмногу за оваа игра е фактот дека ја репродуцира истата графика како оригиналот. Ако сме фер, Леле нема некој вид на елаборирана графика, но се за Светот На Курварски Занает изгледа како во оригиналното издание. Прв од сите, ликовите, кои имаат исти лица и пропорции на телото, но исто така и иста облека, оклопи и посебни елементи, како што се бојата на лицето и бојата на очите. Потоа, тука се и поставките во кои се случува акцијата, која е слична на Леле виртуелен универзум, што ве тера да мислите дека се игра вистинската игра, но сте инсталирале некој вид на непослушен режим. Дури и менито за игри изгледа исто и ги има оние незаборавни звучни ефекти кога ќе кликнете на копчињата. Оваа игра е бесплатно да се игра, можете да уживате во него директно во вашиот прелистувач и тоа може да се пристапи од двете компјутер и мобилни уреди. Единственото нешто што би сакал во играта ќе бидат некои опции за прилагодување. Сакам да создадам свој сопствен лик. Но, со оглед на тоа што вие не го играте истиот лик во сите сцени, претпоставувам дека можам да разберам зошто тие не ја вклучија оваа функција. Освен Тоа, Светот на Курварски Занает е одлична леле ххх пародија на играта.

Преглед На Добрите

  • Многу Кинк Варијации
  • Топла Леле Карактери
  • Хтмл5 Графика

Преглед Лошите Страни

  • Не Можам Да Создадам Персонализирани Карактери

Повеќе Страници Слични На WorldofWhoreCraft

Приказ На Повеќе Игри
Посета WorldofWhoreCraft