World of Whore Craft

worldofwhorecraft.tv

Bota E Zanatit Lavire-Uau, Por Është Pornografi

Nëse keni luajtur ndonjëherë një personazh femër Në World of Warcraft dhe keni filluar në gomarin e saj për orë të tëra çdo natë, atëherë mund të keni pasur edhe një Fantazi Seksi WoW ashtu si të gjithë kishim. Epo, tani që e dini që nuk jeni vetëm, do të jeni të sigurt se do të zbuloni se ekziston një lojë që i çon ato fantazi në një nivel krejt të ri. Po flas Për World of Lavire Craft, një parodi LOJE XXX që bazohet Në universin WoW, me të gjithë personazhet seksi që keni duke vrapuar në fantazitë tuaja, por tani në një përvojë interaktive të lojës që do të kënaqë ëndrrat tuaja të këqija. Le të hedhim një vështrim më të afërt se çfarë sjell kjo lojë për të gjithë Lojtarët WoW në botën E Rishikimit Të Zanatit Lavire më poshtë.

Shijoni Anën E Keqe Të WoW

Bota E Zanatit Lavire vjen me të gjitha personazhet sexy Të WoW në situata hardcore. Ju mund të shijoni Kukudhët E Natës dhe Kukudhët E Gjakut, por edhe zogjtë njerëzorë dhe madje edhe orkët në disa nga skenarët më të përdredhur të imagjinueshëm. Loja përmban tre nivele ligësie. Ka skena erotike lojë, në të cilën karaktere të nxehtë janë pleasuring veten me ndihmën tuaj në gameplay masturbim. Një hap më tej ne kemi gameplay hardcore e cila është e gjitha në lidhje me seksin e egër, duke përfshirë blowjobs dhe anal. Së fundi, ne kemi skena ekstreme, në të cilat ju mund të kënaq Në skllavëri wow themed dhe bangs bandës plotë me facials bukkake dhe dënim ekstrem. Loja gjithashtu përfshin disa fantazi të nxehtë lezbike në të cilat personazhet janë duke përdorur dildos dyfishtë përfundoi ose ata zbresin në njëri-tjetrin për pidhi shuplaka dhe ass adhurimit. Loja mund të merrni goxha i çmendur, kjo është arsyeja pse ajo nuk është e rekomanduar për të gjithë. Ju duhet të jeni të sigurt që mund të shijoni veprime të ndyra para se të filloni Të luani World of Lavire Craft.

Karaktere dhe Grafikë

Ajo që më pëlqen më shumë në lidhje me këtë lojë është fakti se ajo riprodhon të njëjtën grafikë të saktë si origjinali. Nëse po tregohemi të drejtë, WoW nuk ka një lloj grafike të përpunuar, por gjithçka në Lidhje Me World Of Lavire Craft duket si në botimin origjinal. Të parët nga të gjithë, personazhet, të cilët kanë të njëjtat fytyra, dhe përmasa trupore, por edhe të njëjtat veshje, armore dhe elemente dalluese, siç janë boja e fytyrës dhe ngjyrat e syve. Pastaj ka cilësimet në të cilat zhvillohet veprimi, i cili është i ngjashëm me universin virtual WoW, duke ju bërë të mendoni se po luani lojën e vërtetë, por keni instaluar një lloj modaliteti të keq. Edhe menuja e lojës duket e njëjtë dhe ka ato efekte zanore të paharrueshme kur klikoni në butona. Kjo lojë është falas për tu luajtur, mund ta shijoni direkt në shfletuesin tuaj dhe mund të arrihet si nga kompjuteri ashtu edhe nga pajisjet mobile. E vetmja gjë që do të doja në lojë do të ishin disa opsione personalizimi. Do të kisha dëshirë të krijoja karakterin tim. Por meqenëse nuk luani të njëjtin personazh në të gjitha skenat, mendoj se mund ta kuptoj pse nuk e përfshinë këtë veçori. Për më tepër, World of Lavire Craft është një lojë e shkëlqyer wow XXX parodi.

Review Pros

  • Shumë Variacione Ngërçesh
  • Karaktere Të Nxehta WoW
  • Grafika HTML5

Rishikimi Cons

  • Nuk Mund Të Krijojë Karaktere Të Personalizuara

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me WorldofWhoreCraft

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito WorldofWhoreCraft