Bdsm Porno Lojra

bdsmstimulation.com

Bdsm Porno Games-Të Jetë Dominante!

Kur bëhet fjalë për lojërat BDSM, gjëja më e mirë në lidhje me lojën është ndjenja e dominimit që kapërceni personazhet. Nëse jeni adhurues i pornografisë BDSM, do t'ju pëlqejnë lojërat që janë paraqitur në koleksionin e Lojërave Pornografike BDSM. Është i njëjti intensitet që merrni nga shikimi i filmave, por këtë herë gjërat janë më interaktive. Ju mund të zhyteni më thellë në veprim dhe të ndjeni atë fuqi mbi vajzat skllave të pafuqishme që e bën gjithçka më emocionuese. Koleksioni vjen me një seri lojërash HTML5 me grafikë të mirë që mund të luhen në shfletuesin tuaj. Këto lojëra do t'ju lejojnë të ndëshkoni disa vajza të pafuqishme si nga këndvështrimi i një mjeshtri apo zonje. Shikoni rishikimin E Lojërave Pornografike BDSM më poshtë për të mësuar më shumë rreth koleksionit.

Jini Të Pamëshirshëm Në Lojërat Pornografike BDSM

Nëse keni ëndërruar ndonjëherë veten si mjeshtër për disa skllevër, lojërat e këtij koleksioni do t'ju japin atë shans. Përveç kësaj, ka disa lojëra në të cilat ju do të luajë si një dominatrix. Në disa lojëra ju do të luajë si një mjeshtër dhe një mësuese. Të gjitha lojërat janë shfaqur dominimin femra, kështu që të gjithë skllevërit që ju do të keni do të jenë vajza të pafuqishëm. Gameplay mbulon kaq shumë karakteristika të fantazisë BDSM. Loja e ndikimit është realiste, e bërë me goditje, shuplakë, vozitje dhe fshikullim. Ka edhe fetish çmendur futje, në të cilën ju do të shtyjë dildos çmendur në pussies dhe gomarët e këtyre babes pafuqishëm. Disa lojëra të tjera do të vijnë gjithashtu me disa histori të çuditshme. Në një nga lojërat që ju do të merrni për të marrë një nuse në një birucë seksi, ndërsa një tjetër titull ju lejon të argëtoheni me skllevërit në një azil të çmendur. Ekziston edhe seksi i përfshirë në këtë koleksion, me disa mjeshtra të karit të madh që shtyjnë dicks e tyre të trashë brenda gomarëve dhe pussies të skllevërve të tyre ose duke ndyrë fytin e tyre derisa të gogësijnë dhe të qajnë. Ka disa lojëra fantazi BDSM me kukudhët e skllevërve dhe monsters që po shkatërrojnë pussies e tyre ndërsa ata janë të lidhur me zinxhirë në një birucë.

Përvoja Realiste E Lojërave Pornografike BDSM

Shumica e lojërave në këtë koleksion vijnë me grafikë izometrike 2.5 D. Kjo do të thotë se vajzat do të duken mjaft reale. Por përvoja realiste jepet nga dy faktorë kryesorë. Para së gjithash, fizika e këtyre lojrave janë në pikë. Personazhet po reagojnë ndaj të gjitha veprimeve. Shprehja e tyre e fytyrës është e përgjegjshme, pjesët e trupit po tunden kur i goditni dhe madje lëkura e tyre skuqet gjatë lojës me ndikim. Disa prej tyre janë marramendës dhe gagging gjatë deepthroat dhe disa të tjerë kanë squirting orgasms detyruar. Së dyti, fx-të e zërit janë të mahnitshme në koleksion. Unë nuk e di nëse moaning dhe ulëritës e këtyre babes janë grabitur nga filmat porno BDSM ose nëse ata regjistruar ato sidomos për lojëra, por ata janë synced me veprim dhe ata të tingëllojë si gratë e vërtetë duke kaluar nëpër një seancë skllavëri. Lojërat vijnë me vajza me proporcion të mirë, disa me gjinj të mëdhenj dhe gomarë të mëdhenj, disa me pamje më natyrale. Detajet mbi këto karaktere janë gjithashtu të mëdha. Ju mund të shihni patë në lëkurën e tyre dhe t'i shikoni ata të marrin frymë kur nuk ndërmerrni asnjë veprim mbi trupin e tyre. Të gjitha në të gjitha, nga një perspektivë grafike, lojërat janë duke qëndruar jashtë në mesin e asaj që faqet e tjera kanë për të ofruar.

Gati Për Të Ndëshkuar Këto Vajza

Pasi luajta lojërat e këtij koleksioni, vura re një gjë. Të gjitha lojrat janë vetëm duke shfaqur vajzat skllave. Nuk ka lojëra në të cilat burrat janë skllevër. Unë do të doja të shihja disa VEPRIME CBT në këtë koleksion. Por përveç kësaj, gjithçka kontrollon. Si shumëllojshmëria E lidhjeve BDSM ashtu edhe grafika e lojërave janë të këndshme. Faqja në të cilën po vijnë të gjitha lojërat është gjithashtu në pikë. Të gjithë titujt e Lojërave Pornografike BDSM luhen direkt në shfletuesin tuaj dhe ato funksionojnë në mënyrë të përsosur. Ju gjithashtu mund t'i luani ato në celular, për sa kohë që keni Një pajisje Android ose iOS. Ka disa lojtarë që raportuan disa vonesa në pajisjet Android, por kjo mund të jetë edhe për shkak të lidhjes në internet. Lojërat janë mjaft të mëdha dhe ato konsumojnë burime, kështu që ju duhet një lidhje e qëndrueshme në internet për lojën e duhur. Gjithashtu, zhvilluesi po rekomandon Google Chrome si shfletuesin kryesor. Rekomandimi im është që t'i luani me kufje. Tingulli do t'ju godasë më shumë dhe gjithashtu, britmat janë mjaft realiste. Ju nuk doni që dikush të dëgjojë se po luani këto lojëra.

Review Pros

  • Koleksion I Madh
  • Lojëra Të Reja Rregullisht
  • Lojë realiste BDSM

Rishikimi Cons

  • Disa Lojëra Mund Të Mbeten Në Android

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me BdsmPornoLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito BdsmPornoLojra