Simulator Seksi Familjar

FamilySexSimulator

Simulator I Seksit Familjar-Loja E Fundit E Seksit Familjar

Nuk e di saktësisht se kur filloi, por tendenca e pornografisë incest është në rritje që nga ajo kohë. Kaq shumë faqe pornografike që përqendrohen në këtë fantazi janë shfaqur në pesë vitet e fundit. Dhe ishte normale që tendenca të përhapej në botën e lojërave për të rritur. Ka shumë tituj atje që shfaqin këtë lloj veprimi të keq, por asnjëri prej tyre nuk është më i madh dhe më kompleks sesa Simulatori I Seksit Familjar. Kjo është loja e fundit pornografike familjare e momentit. Bëhet fjalë për jo më pak se 53 skena të luajtshme. A e dini sa është kjo? Epo, shumica e lojërave vijnë me pesë deri në dhjetë skena dhe ka lojëra me vetëm tre skena. Në 53 skenat e seksit të këtij koleksioni ju do të merrni për të shijuar të gjitha fantazitë e seksit familjar që keni në mendje, nga seksi i nënës dhe djalit, te aventurat e babait dhe vajzës dhe madje edhe motrat që zbresin me njëra-tjetrën në aventurat e ndaluara lezbike. Dhe i gjithë ky veprim vjen tek ju falas direkt në shfletuesin tuaj. Unë kam qenë duke luajtur këtë lojë për një kohë dhe kam gëzuar çdo moment të saj. Edhe kështu, unë kurrë nuk kam qenë në gjendje t'i përfundoj të gjitha me një lëvizje pa cumming. Nëse kjo është ajo që ju po kërkoni në një lojë xxx, atëherë ky është rekomandimi im për ju. Lexoni më shumë rreth tij në paragrafin vijues të këtij rishikimi Të Simulatorit Të Seksit Familjar.

Aventura Seksuale Në Simulatorin E Seksit Familjar

Kjo lojë ka një histori të thjeshtë. I gjithë veprimi merr pjesë në rezidencën e madhe të një familje të pasur dhe epshore. Shumica e skenave të seksit do të luhen nga perspektiva e djalit të ri të familjes, i cili është disi i pashëm dhe ka një karin magjik. Aq magjike sa të gjitha gratë e shtëpisë janë të çmendura për të. Ai merr për të qij nënën e tij me brirë, dhe motrat e tij janë gjithmonë ndiqte atë dhe duke u përpjekur për të marrë atë në një tresh. Ata arrijnë ta bëjnë këtë dhe njëri prej tyre nget fytyrën e saj ndërsa tjetri nget karin e tij. Babai merr disa veprime shumë, në një takim të nxehtë me një nga vajzat e tij, pidhi i të cilit ai shkatërron me karin e tij masiv. Por përveç skenave të seksit familjar, kjo lojë vjen me disa karaktere bonus. Ju do të merrni për të qij babysitter e shtëpisë, i cili ka një nga gomarët më të ëmbël të trashë që kam parë ndonjëherë në botën e pornografisë. Shoqja e mamit, NJË MILF e nxehtë po ndjek gjithashtu për të shijuar karin tuaj, sepse ajo dëgjoi që djali i shoqes së saj po paketon një kuptim të çmendur. Gjithashtu, babai po vjedh nëpër shtëpi për të qij sekretarin e tij. Familja e përshkruar në këtë lojë është e çmendur, dhe kjo është arsyeja pse unë jam i sigurt që ju do të gëzojnë çdo moment të gameplay. Duke folur për gameplay, le të shohim se si funksionon kjo.

Gameplay

Simulatori i Seksit familjar ka një lojë mjaft të drejtë përpara. Nuk ka një linjë solide komploti, përveç nga fakti që sa herë që luani një personazh dhe takoni një zogth të nxehtë, gjëja tjetër që dini është se e qij atë. Veprimi është mjaft pikë dhe klikim, me disa mundësi veprimi seksi që do ta bëjnë të gjithë të duket më interaktive. Veprimi seksual është mjaft realist, në kuptimin që nuk ka kinks të zakonshëm, të tilla si BDSM ose ndonjë fetish joreal. Kjo është pikërisht seksi që ju do të keni në jetën reale në qoftë se ju do të jetë me fat të mjaftueshme për të jetuar në një shtëpi me sluts të tilla me brirë. Nuk ka dialog në lojë përveç disa rreshtave të tekstit.

Grafika dhe Fizika

Personazhet E Simulatorit Të Seksit Familjar janë mjaft të lezetshëm. Edhe pse loja seksuale është ndërtuar NË HTML5, ajo nuk ka grafikat më të fundit. Mendoj se daton rreth vitit 2016, por u plak mirë. Trupat e babes janë realiste, por pirja e duhanit të nxehtë. MILFs Në lojë janë vixens totale, me boobs të mëdha dhe gomarë të bukur të rrumbullakët, ndërsa motrat kanë atë trup adoleshent në kërkim të imët me boobies pafytyrë. Më pëlqen fakti që të gjithë personazhet janë të ndryshëm. Jo vetëm që ata kanë fytyra unike, por edhe pussies e tyre duken ndryshe. Kur bëhet fjalë për fizikën e lojës, jam shumë i kënaqur me atë që ofrohet. Lëvizja në lojë duket realiste gjatë veprimit seksual. Në sekuencat jo seksuale, nuk ka aq shumë lëvizje, me ndërveprimet që janë mjaft statike. Realizmi i të gjithë veprimit jepet gjithashtu nga mënyra se si zhvilluesit luajtën me drita dhe hije për ta bërë gjithçka të duket sikur po zhvillohet në një shtëpi të vërtetë. Duke folur për shtëpinë, sfondi në të cilin po zhvillohet i gjithë ky veprim është mjaft i detajuar. Duket sikur një dizajner i brendshëm ka marrë një koncert anësor si një zhvillues i lojërave pornografike, sepse shtëpia në lojë duket ashtu si shtëpia ime e ëndrrave. Dhe unë jam i sigurt që ju gjithashtu do të duan të jetojnë në një shtëpi si kjo me të gjitha këto babes çuditshëm.

Bottom Line Në Simulator Seksi Familjar

Kjo lojë është një nga titujt më të mirë të seksit tabu atje. Edhe pse lojërat më të reja kanë ardhur kohët e fundit, ato nuk janë aq të mëdha dhe aq të këqija sa kjo. Zhvilluesit arritën të godisnin atë vend të ëmbël kur bëhet fjalë për veprimin e incestit. Ata e bënë historinë të besueshme. Sepse ky është aspekti më i rëndësishëm kur bëhet fjalë për lojërat incest për të rritur. Ju duhet t'i bëni personazhet të ndjehen sikur janë të lidhur në një farë mënyre. Thjesht të bësh një lojë seksi dhe të na thuash se personazhet janë nënë e bir apo bijë dhe baba nuk mjafton. Të gjitha aspektet e tjera teknike të lojrave janë në pikë. Ju mund ta shijoni këtë lojë direkt në shfletuesin tuaj. Në fakt, kjo është mënyra e vetme që mund ta shijoni, sepse nuk ka mundësi shkarkimi. Por duke qenë se është falas dhe duke qenë se mund të luhet edhe në celular, do ta keni në dispozicion sa herë të doni dhe kudo që të jeni.

Review Pros

  • Të Gjitha Mundësitë E Incestit
  • Karaktere Të Dizajnuara Me Kujdes
  • Ndjenja Realiste E Incestit

Rishikimi Cons

  • Dialog Minimal

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorSeksiFamiljar

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorSeksiFamiljar