Fuck Lojra

FuckGames

Fuck Lojra – Vendi Për Paroditë E Lojërave Pornografike

Nëse ju pëlqen paroditë e lojërave pornografike, ekziston një sit që kemi për ju. Fuck Game është një nga faqet më të reja të lojërave pornografike në internet dhe përveç shumë titujve origjinalë, ajo gjithashtu vjen me kaq shumë lojëra pornografike interesante xxx që janë mashtrime të titujve kryesorë. Ndoshta loja që shumë lojtarë kanë pritur për një kohë të gjatë dhe që do t'ju emocionojë gjithashtu është Fucknite, një parodi FORTNITE XXX. Në të njëjtën kohë, faqja gjithashtu vjen me një LOJË TË shkëlqyeshme GTA XXX DHE një parodi Për BorderLands 3. Ju mund të gëzojnë të gjitha këto lojëra direkt në shfletuesin tuaj për të lira në qoftë se ju vizitoni Fuck Lojra sonte. Kjo faqe mund të jetë burimi juaj kryesor i argëtimit të keq për një kohë të gjatë që do të vijë. Ata vazhdojnë të shtojnë lojëra rregullisht dhe lojërat që kanë janë mjaft të mëdha. Ata mburren për faktin se lojtarët nuk rezistojnë pesë minuta duke luajtur titujt e tyre pa pasur orgazëm. Ju mund ta provoni atë kërkesë menjëherë. Por së pari, lexoni pak më shumë rreth lojërave të mrekullueshme në rishikimin Tonë Fuck Lojra.

Fucknite: Loja FORTNITE XXX

Edhe pse Fortnite është loja që gjeneroi kaq shumë fantazi dhe art të keq të tifozëve, nuk ka shumë parodi të bazuara në këtë titull. Jo çdo lojë në zhvillim studio është i gatshëm për të marrë këtë përgjegjësi. Ata mund të goditen nga një padi ligjore. Por një studio e bëri atë dhe ata bënë një punë vërtet të mirë. Fuck Lojra po shfaq këtë parodi fortnite xxx në faqen e tyre dhe ata janë krenarë për këtë. Kjo është lojë anije e të gjithë faqes. Të gjithë lojtarët që vizitojnë faqen po klikojnë këtë lojë menjëherë. Dhe asnjë prej tyre nuk është i zhgënjyer. Fucknite është ndoshta Loja më e mirë seksuale Fortnite atje. Ka të gjithë personazhet seksi në disa nga skenat më të egra të lojës që mund të imagjinoni. Shumica e kësaj loje ka të bëjë me goditjet e bandave. Veprimi zhvillohet në një bar, ku të gjithë personazhet E Fortnite janë të varur përreth, dhe ata fillojnë të ndyrë. Chicks marrë poshtë me seks lezbike, atëherë ata fillojnë gjiri cocks, dhe pastaj ata merrni railed nga cocks tha. Oneshtë një nga paroditë më të ndyra të lojërave seksuale që mund të imagjinoni, dhe në të njëjtën kohë, një nga lojërat më të mira në kamaren gang bang.

Bangerlands 3: Një BorderLands Seks Lojë

Bangerlands 3 është lojë parodi bazuar në këstin e tretë në Seri Lojë BorderLands dhe kjo është në dispozicion për të lira Në Fuck Lojra. Kjo është gjithashtu një parodi e suksesshme e lojës, sepse përmban të njëjtin stil të lojës ndërplanetare si në lëshimin origjinal. Dhe veprimi është shumë i egër. Kjo lojë gjithashtu ka disa skena gang bang, por me një prekje BDSM, duke shfaqur poshtërim dhe degradim seksi për zogun e varfër i cili ndahet nga të gjitha llojet e jashtëligjshme në një bar pikiatë hapësinore. Në të njëjtën kohë, ajo përmban seks glamour family tresh me binjakët Calypso. Sikur të mos mjaftonte kjo, zhvilluesit e tronditën pak historinë për të përfshirë një personazh që është trans. Unë nuk do të them se kush është karakteri trans, por unë do të them se ajo është një zogth busty me një kar masiv që binarët disa vajza të nxehtë. Grafika E BangerLands 3 duket saktësisht identike me atë në lojën origjinale. E njëjta pamje vizatimore / komike në të dy lojërat. Dhe dizajni i personazheve është i mrekullueshëm. Ata veshin të gjitha ato veshje post-apokaliptike punk rock, tatuazhe dhe shpime në pussies dhe thithat e tyre.

Grand Fuck Auto: Një LOJË GTA XXX

Loja e fundit për të cilën do të flas nga koleksioni Fuck Lojra është Grand Fuck Auto. Dhe është një shembull i shkëlqyeshëm i një parodie të lojës pornografike të bërë siç duhet. Mund t'ju befasojë, por kjo lojë me të vërtetë vjen me një lojë të lojës në botë të hapur, si në serinë E VËRTETË GTA, dhe madje mund të vozisni përreth. Pjesa e vozitjes është bërë në stilin E lojës SË parë GTA, me një lojë të shikimit të shpendëve, por sapo të arrini në vendet ku janë foshnjat Dhe ku zhvillohet loja seksuale, do të kaloni në një stil lojrash që është i ngjashëm ME GTA V. Gjithashtu vjen me misione që mund të përfundoni dhe ndërsa përparoni përmes lojës, do të zhbllokoni të gjitha llojet e aftësive seksuale, pozicioneve dhe zogjve. Ka shumë lojëra të tjera në koleksionin Fuck Lojra, dhe ju mund të luani ndonjë prej tyre sonte. Thjesht shkoni atje dhe shijoni lojën e çuditshme.

Review Pros

  • Lojë E Famshme Parodi Seksi
  • Lojë E Ashpër Seksi
  • Grafika Të Reja

Rishikimi Cons

  • Lojërat E Mëdha Mund Të Ngarkohen Ngadalë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me FuckLojra

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito FuckLojra