Gay Furry Porn Games

GayPornGames.tv

Gay Mbuluar Me Qime Porno Games – Një Koleksion I Rrallë Lojë

Edhe pse ka shumë burra që do të luanin lojëra pornografike homoseksuale, nuk ka shumë faqe të dedikuara tërësisht për këtë vend. Dhe nuk kishte asnjë vend atje dedikuar për fetish queer mbuluar me qime deri tani. Gay Mbuluar me Qime Porno Games është një koleksion i ri që vjen me lojëra të reja shfaqur karaktere mbuluar me qime në hardcore seks veprim. Para se të shkoni në këtë faqe dhe të gëzojnë titujt e tyre, unë duhet t'ju paralajmëroj se ata ofrojnë disa gameplay me të vërtetë fucked up. Ata madje kanë një paralajmërim në sit duke ju bërë të ditur se përmbajtja që ata promovojnë mund të jetë skandaloze për zemrën e dobët. Por nëse jeni mësuar me veprime të ndyra, atëherë do të pëlqeni çdo lojë të këtij koleksioni. Le të shohim se çfarë ofron faqja në paragrafët e mëposhtëm të këtij rishikimi.

Gameplay Çuditshëm

Lojërat e këtij koleksioni janë të jashtëzakonshme. Fantazia me gëzof nuk kryhet me burra të veshur me kostume me gëzof. Kjo është marrëveshje e vërtetë, me karaktere antropomorfe që përshkruajnë krijesa fantazi ne të gjithë do të duan të dështoj. Loja ime e preferuar në këtë koleksion është ajo që paraqet një zhurmë bandash midis një vezullimi dhe një grupi centaurësh. Ju do të jetë i habitur nga kali dicks gomar e këtij djalë të vogël mund të marrë. Një tjetër lojë po zhvillohet në Egjiptin e lashtë, ku Anubis po merr formën e një zagari me brirë që ndjek djemtë e lezetshëm dhe i fut në gomar. Edhe pse nuk jam i sigurt nëse ato do të llogariten si lojëra me gëzof në fjalorin e të gjithë lojtarëve, faqja po ofron gjithashtu disa lojëra homoseksuale me orcs Nga World of Warcraft. Dhe ka edhe disa lojëra pornografike anthro me disa lloj krijesash aliene që me siguri do t'i shijoni për intensitetin e skenave seksuale në to. Unë nuk do të prish të gjithë koleksionin për ju. Ju mund të shkoni të zbuloni të gjitha lojërat e të rriturve vetë. Unë jam i sigurt se të gjitha fantazitë tuaja do të jenë të kënaqur me këtë koleksion të pista.

Zona Anëtare

Gay Mbuluar me Qime Porno Games sigurt përmban një koleksion të bukur, dhe unë jam i lumtur për të parë se ajo vjen në një vend të duhur. A nuk e urreni kur lojrat pornografike vijnë në faqet e mutit? Epo, zona anëtare e këtij është e organizuar mirë. Përveç mjeteve të shfletimit dhe seksioneve të komenteve, ju gjithashtu merrni faqe të ngarkimit të shpejtë dhe lojëra të ngarkimit të shpejtë. Lojërat nuk kanë mbetur dhe ju mund t'i shijoni ato si në kompjuter ashtu edhe në celular. Faqja është 100% e sigurt, prandaj mos u shqetësoni për ndonjë malware ose spyware. Unë e di që ju keni penguar nëpër faqet që premtuan veprim të pabesueshëm seksual dhe gjithçka që ata dorëzuan ishin reklama dhe ndoshta një virus kompjuterik. Nuk është rasti me këtë faqe interneti. Edhe pse ka disa reklama në zonën e anëtarëve, sepse kështu ata arrijnë të ofrojnë gjithçka falas, reklamimi nuk është agresiv. Të gjitha në të gjitha, një vend i shkëlqyer me një koleksion të shkëlqyer dhe disa lojëra bonus homoseksual nga niches të tjera.

Review Pros

  • Lojë E Çmendur Fetish
  • Karaktere Unike
  • Lojtarët Marrin Lojëra Bonus

Rishikimi Cons

  • Disa Reklama Me Banderola

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me GayFurryPornGames

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito GayFurryPornGames