H-Flash

h-flash.com

H – Flash-Hentai Flash Lojra Online

H-Flash është një nga burimet më të mahnitshme për lojërat seksuale hentai dhe anime në internet. Koleksioni që ata ofrojnë vjen me të dy titujt origjinalë, por me shumë parodi të lojërave të nxehta pornografike në të cilat personazhet tuaj të preferuar anime dhe vizatimorë po bëhen lakuriq dhe keq në aventurat interaktive. Ju me siguri do të hidheni në erë nga butësia e këtij koleksioni dhe duhet të siguroheni që askush nuk ju kap duke luajtur këto lojëra, sepse ato janë mjaft të ndyra dhe njerëzit nuk do ta merrnin atë. Le të shohim se çfarë ofrohet Në H-Flash në këtë përmbledhje të freskët.

Mbledhja Masive E Lojës Hentai

Ajo që e bëri këtë faqe të famshme është koleksioni masiv i lojërave hentai që ata kanë. Dhe ajo që është interesante është fakti që ata kanë seri lojërash hentai, jo një lojë të vetme. Seritë më të njohura anime që morën shumë parodi të lojërave pornografike në këtë platformë janë Pokemon, My Little Pony, Ben 10 dhe Dragon Ball. Në këtë faqe ju do të gjeni 10-20 lojra bazuar në secilën nga këto seri. Por përveç parodive të famshme të lojës anime xxx, faqja vjen me tituj origjinal. Dhe oferta e tyre përmban lojëra në të gjitha kategoritë dhe me të gjitha kinks dhe fetishes. Ju do të gjeni në simulatorët e seksit H-Flash, lojërat e veshjes, një koleksion të këndshëm të lojërave seksuale me gëzof, disa lojëra nxënësish, madje edhe lojëra loli dhe futanari. Siç sugjeron titulli, shumica e lojërave në këtë koleksion janë Ato Flash. Ka disa lojëra HTML5, të cilat janë ngarkimet më të reja. Por shumica e lojërave janë nga fundi i viteve 2000. Sidoqoftë, kjo nuk do të thotë që nuk do të argëtoheni me këtë koleksion. Ju do të gëzojnë çdo moment të këtyre lojrave, sepse ata ishin zgjedhur me dorë që të përputhen me standardet ngërç e lojtarëve. Për më tepër, të gjitha ato parodi pornografike me siguri do t'ju magjepsin, sepse do të keni mundësinë të shihni personazhet tuaj të preferuar që veprojnë si sluts totale.

Platforma H-Flash

H-Flash ka ndërtuar një platformë të shkëlqyer për lojrave online. Mund të duket e çuditshme në fillim, sepse ti është kaq i gjallë dhe kaq i mbushur me faqe, kategori dhe rekomandime. Por nëse jeni adhurues ose anime, atëherë mund ta dini se dizajni që ata përdorën është frymëzuar nga faqet Japoneze. Kështu duken faqet e internetit në Japoni. Sidoqoftë, do t'ju duhet një sekondë për të kuptuar sitin, sepse është kaq intuitiv dhe i lehtë për tu lundruar. Lojërat mund të luhen direkt në shfletuesin tuaj, ju mund të ndryshoni madhësinë e ekranit ose t'i luani ato në ekran të plotë, mund t'i vlerësoni lojërat dhe mund t'i komentoni ato. Ju as nuk keni nevojë për një llogari për të postuar komente në këtë faqe. Kur bëhet fjalë për shfletimin e koleksionit, ju merrni shumë etiketa, kategori dhe filtra për t'ju ndihmuar. Meqenëse kjo faqe është plotësisht falas, ata kanë disa reklama në zonën e anëtarëve. Por reklamat nuk janë të bezdisshme ose ndërhyrëse. Vetëm disa parulla që do të përpiqen t'ju marrin në faqet e internetit të tjera të lojërave pornografike. Të gjitha në të gjitha, një burim i shkëlqyer i lojrave hentai. Sigurisht që është rekomandimi im.

Review Pros

  • Koleksion I Konsiderueshëm I Lojërave Hentai
  • Paroditë E Famshme Pornografike Anime
  • Lojërat Loli, Furry Dhe Futanari

Rishikimi Cons

  • Shumica E Lojrave Janë Flash

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me H-Flash

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito H-Flash