Lojëra Seksi Toon

ToonSexGames

Lojëra Seksi Toon – Për Ato Fantazi Të Fshehta

Lojëra Seksi Toon është faqja që di të gjitha sekretet tuaja të pista të vogla. Dhe e imja gjithashtu! Kjo është faqe që e di se njerëzit ashtu si ju dhe mua kanë kaq shumë crushes kartonave. Dhe kush mund të na fajësojë ndonjëherë. Mënyra se si ata hartojnë personazhe në karikaturat E Notit Për të Rritur, dhe personalitetet seksi që shkrimtarët u japin atyre e bën të pamundur rënien në dashuri me këto vajza seksi. Kush nuk e ka imagjinuar Të paktën një herë Lois Griffin ose Marge Simpson lakuriq në një lloj skenari të çuditshëm? Epo, kjo është pikërisht ajo që ofrohet nga koleksioni I Lojërave Seksuale Toon. Një koleksion i mbushur me gameplay hardcore që paraqet të gjithë personazhet e njohur nga karikaturat Amerikane. Le të hedhim një vështrim më të afërt në lojërat e tyre.

Karikaturat Bëhen Të Çuditshme

Nuk ka turp ose kufi në lojërat E Lojërave Seksuale Toon. Shtë një koleksion emocionues dhe hardcore i lojërave falas të bazuara në shfletues që do të fryjnë mendjen tuaj përmes butësisë së skenave të saj seksuale. Në Lojë Simpsons porn, ju do të shihni anën slutty E Marge, i cili është i ndyrë të gjithë miqtë E Homerit në një inat lavire-out. Në anën tjetër të gardhit, në Lojën Family Guy xxx, ju do të shijoni fantazitë më të egra të seksit familjar me Lois duke u fucked Nga Chris, dhe madje edhe Nga Brian, i cili më në fund merr për të jetuar ëndrrën e tij. Seksi familjar është i pranishëm edhe në lojën pornografike Të Babait Amerikan, dhe sjell diçka edhe më të keqe, me një skenë seksi lezbike midis Francine dhe vajzës së saj Hayley, të cilët po pallojnë me radhë njëri-tjetrin me një rrip. Vendi me të vërtetë shkoi në qytet me të gjitha këto lojëra. Unë jam i sigurt se veprimi që ata të shfaqë në vend është mënyrë kinkier se ajo që ju keni fotografuar tashmë në kokën tuaj të gjitha këto vite. Por nuk është se është një lloj problemi. Sa më nastier, aq më mirë! Kjo është ajo që unë them. Por ajo që unë gjithashtu them është mbajeni këtë koleksion për veten tuaj. Sigurohuni që askush nuk do të gjeni se ju të luajnë të gjitha këto lojëra. Ata do të mendojnë se ju jeni pak shumë pervy.

Grafika të mahnitshme Në Lojrat E Seksit Toon

Lojëra Seksi Toon mori tortë kur është fjala për karikaturë seks lojra parodi, sepse ata dhanë më të mirën e tyre për të matem personazhet reale nga tregon origjinale. Animacioni ndjek të njëjtin stil të secilës shfaqje vizatimore. Unë mund të shkoj aq larg sa të them se grafika në këto lojëra është edhe më e mirë se ajo që ju merrni nga shfaqja ORIGJINALE TELEVIZIVE. Dhe ata bënë një punë të mrekullueshme duke imagjinuar trupat e zhveshur Të Marge, Lois, Francine dhe bandës së Milfëve dhe adoleshentëve të nxehtë vizatimorë. Të gjitha lojërat janë gati për t'u shijuar direkt në shfletuesin tuaj falas, dhe ato madje punojnë në celular. Faqja është mjaft e fortë, dhe mund të duhen shumë vizitorë që luajnë këto lojëra në të njëjtën kohë, kështu që nuk do të ketë kohë poshtë, dhe më e rëndësishmja, nuk ka vonesë në lojëra. Vetëm disa reklama në sit që ndihmojnë për ta bërë këtë mrekulli falas, por reklamat nuk do të ngatërrohen me përvojën tuaj të lojrave.

Review Pros

  • Karikaturat E Famshme Amerikane Seksi
  • Lojëra Me Skenarë Emocionues
  • Grafikë Të Këndshme

Rishikimi Cons

  • Personazhet nuk Kanë Zëra

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me LojëraSeksiToon

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito LojëraSeksiToon