Луди Лажни Такси

CrazyFakeTaxi

Луди Лажни Такси-Игра Инспирирана Од Порно Сајт

Лудо Лажно Такси е порно-пародија која се базира на фантазијата која ја поттикнува Лажната колекција На Такси. Сигурен сум дека знаете За Лажниот сајт со Порно Такси, во кој таксист има згодни Британски девојки на задното седиште во таксито. Па, овој пат ќе уживате во таа фантазија на повеќе интерактивен начин со лажна пародија за возрасни Такси. Не само што играта е базирана на одлична идеја, но тоа е исто така добро направен наслов. Тој нуди прилагодување за вашата фантазија и има многу игра. Да видиме што ги прави кул.

Многуте Можности Во Луди Лажни Такси

Како што споменав, има многу варијации во оваа игра. Можете да го изберете возачот и сопатникот. Во зависност од тоа која комбинација ќе ја изберете, сексот ќе биде различен. А ти исто така ќе можеш да бираш такси позади, ќе ебеш згодни риби. Постојат три опции за возачот. Ќе бидете во можност да игра како Јамајканец со огромен црн дик, но исто така и како жена, за некои лезбејски Лажни Такси авантури. Третата опција е убаво оддавање почит играта плаќа за стара класична КОМПЈУТЕРСКА игра, Луди Такси. Возачот од таа стара игра е карактер кој може да се одигра тука. Ако имате компјутер на почетокот на 2000-тите, сигурно знаете за што зборувам. Кога станува збор за патниците, три девојки ќе бидат достапни за вашите авантури. Едната е девојка за забава, другата е богата кучка, а третата е позната доминатрикс. Прилагодувањето не застанува тука. Ќе бидете во можност да го опремите вашето такси, со суспензии и ДИГАЊЕ НОС. Ќе ви требаат овие дополнителни функции, бидејќи ќе треба да ги завршите мисиите и да ги возите девојките на време ако сакате да уживате во нивните пички на задното седиште во кабината.

Графички И Технички Карактеристики

Луди Лажни Такси не е најновата игра за возрасни на интернет, така што графика не изгледа како тоа го прави во најновите наслови. Сепак, кога е изградена, тимот во развој стави некои работа и напор во создавање на пристоен производ, па тоа остарел совршено. И по сите, ако сте вистински гејмер, знаете дека приказната и игра прашање повеќе од графика кога станува збор за игри. Таков е случајот и со оваа порнографска игра. Тој нуди навистина одлично гејмерско искуство. Ми се допаѓа фактот дека секс сцените доаѓаат како награда за завршување на возачките мисии. Тоа е прилично предизвик и комбинацијата на овие две стилови на игра ја прави играта волшебна. Ќе се игра оваа игра директно во вашиот пребарувач. Нема потреба од регистрација или симнување. Играта се вчитува брзо, таа работи на мобилен и доаѓа бесплатно. Нема причина да не се забавуваме со овој наслов вечерва.

Преглед На Добрите

  • Повеќе Опции За Знаци
  • Прилагодување На Автомобилот
  • Возење Мисии и Сексуални Награди

Преглед Лошите Страни

  • Сликата Е Малку Постара

Повеќе Страници Слични На ЛудиЛажниТакси

Приказ На Повеќе Игри
Посета ЛудиЛажниТакси