Taksi I Çmendur I Rremë

CrazyFakeTaxi

Taksi I Çmendur I Rremë-Një Lojë E Frymëzuar Nga Një Faqe Pornografike

Taksi I Çmendur I Rremë është një parodi e lojërave pornografike që bazohet në fantazinë që vë në lëvizje koleksionin Fake Taxi. Unë jam i sigurt që ju e dini në lidhje Me Faqen E Rreme taxi porn, në të cilën një shofer taksi është ndyrë chicks Nxehtë Britanike në sediljen e pasme të taksi e tij. Epo, këtë herë do ta shijoni atë fantazi në një mënyrë më interaktive me parodinë E Lojërave Të Rreme Për Të rritur Taxi. Jo vetëm që loja bazohet në një ide të shkëlqyeshme, por është gjithashtu një titull i hartuar mirë. Ajo ofron përshtatje për fantazinë tuaj dhe ka shumë lojë. Le të shohim se çfarë e bën atë kaq të ftohtë.

Mundësitë E Shumta Në Taksi I Çmendur I Rremë

Siç e përmenda, ka shumë personalizim në këtë lojë. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni shoferin dhe pasagjerin. Në varësi të kombinimit që zgjidhni, seksi do të jetë i ndryshëm. Dhe ju gjithashtu do të merrni për të marr taksi në pjesën e prapme të ju do të banging chicks nxehtë. Ekzistojnë tre mundësi shoferi. Ju do të jetë në gjendje për të luajtur si një Djalë Jamaican me një kar të madh të zi, por edhe si një grua, për disa aventura lezbike Rreme Taksi. Opsioni i tretë është një haraç i bukur që loja paguan për një LOJË TË vjetër KLASIKE PC, Crazy Taxi. Shoferi nga ajo lojë e vjetër është një personazh i luajtshëm këtu. Nëse keni pasur një kompjuter në fillim të viteve 2000, me siguri e dini se për çfarë po flas. Kur bëhet fjalë për pasagjerët, tre vajza do të jenë në dispozicion për aventurat tuaja. Njëra prej tyre është një vajzë partie, tjetra është një kurvë e pasur dhe e treta është një dominatrix e njohur. Përshtatja nuk ndalet këtu. Ju do të jeni në gjendje të ingranoni kabinën tuaj, me pezullime dhe nos boost. Ju do të duhet këto karakteristika shtesë, sepse ju do të keni për të përfunduar misionet dhe të përzënë vajzat rreth në kohë në qoftë se ju doni të gëzojnë pussies e tyre në ndenjësen e pasme të taksi.

Grafika dhe Veçoritë E Teknologjisë

Taksi I Çmendur I Rremë nuk është loja më e re për të rritur në internet, kështu që grafika nuk po duket si në titujt e fundit. Sidoqoftë, kur u ndërtua, ekipi në zhvillim bëri disa punë dhe përpjekje në krijimin e një produkti të mirë, kështu që u plak në mënyrë të përsosur. Dhe në fund të fundit, nëse jeni një lojtar i vërtetë, ju e dini që historia dhe loja e lojës kanë më shumë rëndësi sesa grafika kur bëhet fjalë për lojërat. Epo, ky është rasti për këtë lojë pornografike. Ajo me të vërtetë ofron një përvojë të shkëlqyer gameplay. Më pëlqen fakti që skenat e seksit vijnë si shpërblime për përfundimin e misioneve të drejtimit. Quiteshtë mjaft sfiduese dhe kombinimi i këtyre dy stileve të lojës e bën lojën tërheqëse. Ju do të luajnë këtë lojë direkt në shfletuesin tuaj. Nuk ka nevojë të shkarkoni ose regjistroheni. Loja ngarkohet shpejt, funksionon në celular dhe vjen falas. Nuk ka asnjë arsye për të mos u argëtuar me këtë titull sonte.

Review Pros

  • Opsione Të Shumta Karakteri
  • Përshtatja E Makinës
  • Misionet e drejtimit dhe Shpërblimet Seksuale

Rishikimi Cons

  • Grafika Është Pak Më E Vjetër

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me TaksiIÇmendurIRremë

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito TaksiIÇmendurIRremë