Геј Симулатор

GayPornGames.tv

Геј Симулатор – Живејте Ги Вашите Геј Фантазии Со Момчиња Од Хентаи

Обично, секс симулатори се обидуваат да ни донесе премногу реални ликови во нивните игри. Но Геј Симулаторот е малку поинаков, бидејќи е базиран на јаои универзумот. Во оваа игра, ќе добиете да се доживее геј секс симулација со хентаи карактери. Сите тие се раскинати и убави и подготвени се за вашите диви сексуални фантазии. Постојат многу сценарија Во Геј Симулатор и многу искривување можности. Најдобриот дел е тоа што сето тоа е бесплатно. Само влези и играј! Нема регистрација, нема преземање, нема скриени работи. Проверете што играта носи во овој следен Геј преглед Симулатор.

Геј Симулатор Секс Авантура

Ако имате геј фантазии, но исто така сте фан на хентаи и аниме, оваа игра навистина ќе го погоди слаткото место во вашата сексуалност. Се се врти околу јаои универзумот, во кој можете да ги изберете вашите ликови и фантазија што сакате да ја доживеете. Играта започнува со тоа што ќе ви овозможи да ја прилагодите вашата фантазија. Можете да бидете или на врвот или на дното. Потоа можете да изберете дали сакате партнер кој е трепкање, просечен човек или мускулест човек. Бидејќи ова е хентаи-инспирирана игра, не постојат опции мечка човек. Потоа можете да ја изберете големината на вашиот карактер. Конечно, ќе можете да го изберете сценариото во кое ќе уживате во вашата фантазија. Можете да се обратите за секс во соблекувалната помеѓу соиграчите, геј љубовниците што го прават тоа во нивната спална соба, секс на егзотична плажа и многу други. Кога станува збор за сексот, ќе добиете се што ве тера да свршите, од интензивни и длабоки пушење до дупчење, и многу опции кои ќе го направат крајот на игрите интересен.

Графика И Технички Аспекти Во Геј Симулатор

Геј Симулатор е бесплатен интернет пребарувач-базирани секс симулатор кој треба само интернет конекција за да се игра. Можете да уживате и на вашиот компјутер и на вашиот мобилен уред. Графиката е направена ВО ХТМЛ5 И изгледа прилично добро. Не се разликува многу од пристоен квалитет хентаи, кога станува збор за аспект, но е интерактивен хентаи. Звукот ја додава топлината на акцијата. Сепак, аудио делот е фокусиран само на секс звуци, како што се дрдорења, стенкање и сензуална музика во позадина. Исто така, нема говор и текст дијалог. Тоа е игра која се фокусира само на секс искуство. Ова Се нарекува Симулатор за Секс. Деталите за телата на ликовите се доста интересни. Тие не се обидуваат да ги направат ликовите реалистични, но ги почитуваат анатомските пропорции. И сите момци се здебелени, со реалистична мускулатура. Ликовите, исто така, имаат тетоважи, некои накит и додатоци, облека за да одговара на фантазијата на вашиот избор и изрази на лицето за да одговараат на свиоците што ги поминувате. Се на се, тоа е игра која успешно го комбинира интензитетот на секс симулатор со вашата страст за хентаи. Играј сега!

Преглед На Добрите

  • Многу Секс Позиции И Кинења
  • Фантазија Прилагодување
  • Детални Знаци

Преглед Лошите Страни

  • Нема Дијалог Во Играта

Повеќе Страници Слични На ГејСимулатор

Приказ На Повеќе Игри
Посета ГејСимулатор