Simulator Homoseksual

GayPornGames.tv

Simulator Gay - Jetoni Fantazitë Tuaja Homoseksuale Me Djemtë Hentai

Zakonisht, simulatorët e seksit po përpiqen të na sjellin karaktere tepër realiste në lojërat e tyre. Por Simulator Homoseksual është pak më ndryshe, sepse bazohet në një univers yaoi. Në këtë lojë, ju do të merrni për të përjetojnë një simulim seksi homoseksual me karaktere hentai. Të gjithë ata janë të grabitur dhe të bukur dhe ata janë të gatshëm për fantazitë tuaja të egra seksuale. Ka shumë skenarë në Simulator Homoseksual dhe shumë mundësi ngërçi. Dhe gjëja më e mirë është fakti që është e gjitha falas. Vetëm të hyjë dhe të luajë! Pa regjistrim, pa shkarkim, pa gjëra të fshehura. Shikoni se çfarë sjell loja në këtë përmbledhje Tjetër Të Simulatorit Homoseksual.

Aventura Seksuale E Simulatorit Homoseksual

Nëse keni fantazi homoseksuale, por jeni gjithashtu një tifoz i hentai dhe anime, kjo lojë do të godasë vërtet vendin e ëmbël në seksualitetin tuaj. Gjithçka rrotullohet rreth një universi yaoi, në të cilin mund të zgjidhni personazhet dhe fantazinë tuaj që dëshironi të përjetoni. Loja fillon duke ju lejuar të personalizoni fantazinë tuaj. Ju ose mund të jeni një majë ose një fund. Pastaj mund të zgjidhni nëse doni një partner që është vezullues, një djalë mesatar ose një djalë muskulor. Meqenëse kjo është një lojë e frymëzuar nga hentai, nuk ka mundësi bear guy. Pastaj ju mund të zgjidhni madhësinë e cocks karakterin tuaj. Më në fund, do të zgjidhni skenarin në të cilin do të shijoni fantazinë tuaj. Ju mund të shkoni për seks në dhomën e zhveshjes midis shokëve të ekipit të futbollit, dashnorëve homoseksualë që e bëjnë atë në dhomën e tyre të gjumit, seks në një plazh ekzotik dhe shumë të tjerë. Kur është fjala për seks, ju do të merrni çdo gjë që ju bën sperma, nga intensive dhe të thellë blowjobs për ass shpimit, dhe shumë opsione cumshot që do të bëjë në fund të lojrave interesante.

Grafika dhe Aspektet E Teknologjisë Në Simulator Homoseksual

Simulator Homoseksual është një imitues seksi falas i bazuar në shfletues, i cili ka nevojë vetëm për lidhje interneti për t'u luajtur. Mund ta shijoni si në kompjuterin tuaj ashtu edhe në pajisjen tuaj celular. Grafika është e ndërtuar NË HTML5 dhe ato duken mjaft mirë. Kjo nuk është shumë e ndryshme nga një hentai cilësi të mirë, kur është fjala për aspekt, por kjo është një hentai interaktive. Tingulli po shton nxehtësi në veprim. Sidoqoftë, pjesa audio është e përqendruar vetëm në tingujt e seksit, të tilla si hungërima, rënkime dhe disa muzikë sensuale në sfond. Nuk ka dialog fjalimi dhe as dialog teksti. Shtë një lojë që përqendrohet vetëm në përvojën seksuale. Kjo është arsyeja pse quhet Simulator Seksi. Detajet mbi trupat e personazheve janë mjaft interesante. Ata nuk përpiqen t'i bëjnë personazhet realistë, por respektojnë përmasat anatomike. Dhe të gjithë djemtë janë të çakorduar, me muskulaturë realiste. Personazhet gjithashtu kanë tatuazhe, disa bizhuteri dhe pajisje, veshje për t'iu përshtatur fantazisë së zgjedhjes suaj dhe shprehjeve të fytyrës për t'iu përshtatur ngërçeve që i vendosni. Në përgjithësi, është një lojë që kombinon me sukses intensitetin e një imituesi seksi me epshin tuaj për hentai. Luaj tani!

Review Pros

  • Shumë Pozicione Seksi dhe Kinks
  • Përshtatje Fantazie
  • Karaktere Të Hollësishme

Rishikimi Cons

  • Asnjë Dialog Në Lojë

Më Shumë Vende Të Ngjashme Me SimulatorHomoseksual

Shiko Më Shumë Lojëra
Vizito SimulatorHomoseksual